Quantcast

Slovak Telekom chystá dalších 5 kanálů Digi Sport

| redakce | tisk

Nabídka sportovního obsahu pro zákazníky sítí Slovak Telekomu (ST) se brzy opět rozšíří. Společnost Slovak Telekom (ST) chystá spuštění dalších pěti kanál pod značkou Digi Sport.

Nové stanice se budou jmenovat Digi Sport 6, Digi Sport 7, Digi Sport 8, Digi Sport 9 a Digi Sport 10. Na těchto programech ale nepůjde celodenní vysílání - programy budou v provozu jen po dobu konání významných sportovních akcí, na které má ST vysílací práva a může je ve větším rozsahu nabízet. Půjde i italskou fotbalovou Serie A, německou Bundesligu či vybrané zápasy ATP/WTA.

Nové kanály Digi Sport budou tedy nabízet další přenosy, které se časově překrývají a nevejdou se do vysílání stávajících pěti okruhů Digi Sportu. Píše o tom portál Živé.sk.

Operátor plánuje nabízet své programy zákazníkům služby Magio TV (IPTV) a klientům kabelové televize Digi káblovka. Provozovatel zatím neplánuje nabízet nové stanice přes satelit. Do budoucna to ale nevylučuje.

Digi Sporty na podzim přinesou až 30 živých přenosů - vlastní práva na vysílání Serie A, FA Cup, Premier League, La Ligu, Bundesligu, 2. Bundesligu či skotskou Premiership. Nedávno naopak Digi Sporty přišly o vysílací práva na fotbalovou Ligu mistrů UEFA, kterou získal konkurenční telekomunikační operátor Orange.

Reklama
Vybrané články