CryptoBox 800 UHD

Animovaný seriál Hromkočky na Cartoon Network

| redakce | tisk

Slyšíte to hřmění? To je řev vracejících se Hromkoček! Akčně-komediální seriál Hromkočky hřmí bude mít premiéru již 18. května 2020 pouze na televizní stanici Cartoon Network.

Nový seriál s oblíbenými šelmami zůstává věrný své původní předloze. Lvíče a parta Hromkoček - Tygra, Panter, Geparda, WilyKit a WilyKat - jen o fous uniknou ze své náhle zničené domovské planety Thundera a ocitnou se na záhadném a exotickém místě nazvaném Třetí Země.

Lvíče, nově jmenovaný vůdce skupiny Hromkoček, se snaží šéfovat týmu a přimět ho společnými silami obydlovat svou novou domovskou planetu. Do cesty se jim ale postaví zvláštní seskupení divných stvoření a zloduchů. Jedním z nich je i ukrutný Mumm-Ra, podlý vládce Třetí Země, který nechce nechat nic a nikoho (dokonce ani Hromkočky!), aby překazily jeho tyranskou nadvládu nad planetou.

Hromkočky na stanici Cartoon Network (foto: Cartoon Network)
▲ Hromkočky na stanici Cartoon Network (foto: Cartoon Network)

Nová animovaná komedie Hromkočky hřmí se pyšní skvělými momenty plnými akce a humoru ostrého jako břitva! Seriál divákům přináší svěží nové postavy a dynamický tón vyprávění, který znovu povolává věrnou fanouškovskou základnu těchto ikonických postaviček a zároveň představuje Hromkočky i zcela nové generaci diváků.

Producenty seriálu jsou Victor Courtright a Marly Halpern-Graser, výkonným producentem je Sam Register (Mladí Titáni do toho!).

Nepromeškejte toto dobrodružné a zábavné znovuzrození oblíbených Hromokoček! Seriál Hromokočky hřmí startuje už 18. května 2020 v 15:50. Sledovat jej můžete vždy od pondělí do pátku pouze na Cartoon Network.

zdroj: Cartoon Network