Fishing and Hunting Channel se vrátil do Digi TV

| Tisk

logo Populární dokumentární kanál Fishing and Hunting Channel (FaH) se vrátil do nabídky multiteritoriální platformy Digi TV. Stanici mohou od této chvíle naladit abonenti služby Digi TV v Česku i na Slovensku. Oficiální vstup FaH do nabídky Digi TV dnes serveru parabola.cz potvrdili zástupci společnosti IKO Cable TV, která stanici provozuje.

Stanice Fishing and Hunting Channel (FaH) nyní prožívá svůj velký návrat. Zákazníci Digi TV tuto stanici mohli přijímat do října 2009, kdy došlo k ukončení poskytování tohoto programu ze dne na den a nahrazeno podobným mezinárodním programem PV TV, který později začal vysílat pořady i v češtině. Zařazením FaH do nabídky se Digi TV stala jedinou DTH platformou u nás, která poskytuje oba podobně zaměřené programy.

Kanál Fishing and Hunting Channel je věnován dokumentárním filmům o rybaření a lovu. Vysílá 24 hodiny denně 7 dní v týdnu v českém jazyce. Stanice je umístěna do základní programové nabídky bez navýšení ceny.


obrázek
technické parametry - Fishing and Hunting Channel:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 11,747 GHz
polarizace: horizontální
SR: 28000
FEC: 5/6
norma: DVB-S
modulace: QPSK
service ID: 1006
video PID: 7106 (MPEG-2/SD)
audio PID: 7406 česky, 7306 anglicky, 7206 maďarsky
DVB titulky: česky, rumunsky

CA systémy:0B02 (Conax / Focus Sat)
0D02 (CryptoWorks / UPC Direct)
0D97 (ICE / UPC Direct)
1802 (Nagra Media Access - N3 / Digi TV)
1815 (Nagra Media Access - N3 / UPC Direct)
1880 (Nagra Media Access - N4 / Digi TV)

Distribuci programu Fishing and Hunting (FaH) na satelit Thor 6 (0,8°W) zajišťuje rumunská společnost ESS (Eastern Space Systems). Společný signál je poskytován klientům platforem UPC Direct a Focus Sat (vlastní společnost UPC DTH) a nově také klientům Digi TV (RCS/RDS). FaH je prvním společným placeným programem pro všechny tyto tři platformy dvou provozovatelů.

Martin Vyleťal