ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

TV Markíza se vrací na klasickou anténu. Bude ale placená

| Tisk

logo Programy slovenské komerční televize Markíza se již za měsíc vrátí na klasickou pozemní anténu. Společnost Towercom, provozovatel celoplošných terestrických multiplexů, uzavřela smlouvu s provozovatelem televizní skupiny Markíza ohledně distribuce programů v placeném balíčku Plustelky. Smlouva platí do roku 2019.

Plustelka v červnu do své nabídky zařadí stanice TV Markíza, TV Doma a TV Dajto. Program TV Markíza bude poskytován ve vysokém rozlišení (HDTV), zatímco TV Dajto a TV Doma budou šířeny v SD rozlišení.

TV Markíza se vrátí na klasickou anténu v polovině června (júna) a bude dostupná pro zákazníky Plustelky za nezměněnou cenu. Vyplývá to z dohody, kterou uzavřeli generální ředitelé společností Towercom a televize Markíza Ivan Peschl a Matthias Settele.

Markíza HD, TV Dajto a TV Doma budou součástí balíčku Plustelka nabízeny do konce roku 2017 za akční cenu 2,99 eur měsíčně. Vedle programů Markízy mohou domácnosti na klasickou anténu sledovat 29 slovenských a českých programů různých žánrů - filmové, sportovní a dokumentární kanály.Tešíme sa, že opäť môžeme ponúknuť ľuďom, ktorí sledujú televíziu cez anténu bohatšiu ponuku programov. Našim cieľom je totiž zabezpečiť čo možno najviac informácií a zábavy pre maximálny počet slovenských domácností. Zároveň sme radi, že sa opäť potvrdilo, že vysielanie cez anténu je štandardná technologická platforma,“ uvedl generální ředitel společnosti Towercom Ivan Peschl.

Televizní skupina Markíza (TV Markíza, TV Doma, TV Dajto) opustila celoplošné DVB-T multiplexy Towercomu k 1.1.2017 a rozhodla se zaměřit na distribuci svých programů přes kabelové a satelitní operátory.

redakce

Reklama
Vybrané články