Quantcast

Skylink zavádí placenou pozemní tv Anténa+ za 125 Kč měsíčně

| Tisk

Satelitní a internetová televize Skylink, která patří k nejdéle působícím službám placené televize u nás a na Slovensku, spouští v říjnu 2020 novou službu Anténa+.

Tato revoluční novinka je určena divákům, kteří přijímají televizní signál přes klasickou anténu (terestrické / pozemní vysílání). Poprvé v Čechách tak Skylink zpřístupní prémiové programy i těm, kteří si doposud nemohli užívat širokou programovou nabídku satelitních, kabelových nebo internetových televizí.

Služba Anténa+ rozšíří pozemní vysílání o 10 programů různých žánrů. Chybět nebudou sportovní přenosy, filmy bez reklam, dokumenty o přírodě nebo historii, pořady pro děti či „kanál pro dospělé“. Součástí služby Anténa+ navíc budou programy Nova a Prima v žádané HD kvalitě. Anténa+ bude zatím dostupná v Praze a jejím okolí.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Modul Skylink Antena+

Konkrétně se diváci se mohou těšit na tyto programy:

• Nova HD - hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
• Prima HD - hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
• JOJ Cinema HD - skvělé filmy nepřerušované reklamou
• Film+ HD - evropské i americké filmy
• Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD - sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
• Viasat Nature HD - dokumenty o přírodě
• National Geographic HD - dokumentárně vzdělávací program
• Minimax - pořady pro předškolní a školní děti
• LEO TV - první erotický program dostupný v pozemní televizi

Cena služby Anténa+ je 125 Kč měsíčně a každý zákazník si ji může předplácet podle své volby na 1 až 12 měsíců. Startovací balíček stojí 499 Kč a obsahuje cenu za modul Anténa+ (249 Kč) a předplatné na první dva měsíce (2 x 125 Kč/měs).

Součástí služby Skylink Anténa+ je i internetová televize Skylink Live TV, se kterou může zákazník zdarma sledovat živě nebo zpětně z archivu nejen všechny programy Antény+, ale rovněž všechny nejoblíbenější televizní stanice přijímané přes anténu. Navíc má k dispozici bohatou videotéku se stovkami skvělých pořadů. A to nejen na chytré televizi, ale i na počítači, mobilu nebo tabletu. Bez dalších poplatků.Chtěli jsme, aby bylo zprovoznění služby Anténa+ pro diváky co nejjednodušší a bez jakékoliv instalace. Jediné, co potřebujete, je televizní přijímač s vestavěným DVB-T2 tunerem a slotem pro CA modul a dále být v oblasti pokrytí signálem,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, provozující značku Skylink.

Je součástí naší dlouhodobé strategie využívat všech dostupných distribučních kanálů tak, abychom byli vždy co nejblíže našim divákům a umožnili jim sledovat jejich oblíbené seriály, zábavné show, sportovní akce i aktuální zpravodajství. Proto vítáme novou možnost, kterou tato platforma přináší,“ uvedli ve svém společném prohlášení Klára Brachtlová a Jan Vlček, generální ředitelé TV Nova.

Jsme rádi, že diváci mohou sledovat náš hlavní kanál Prima v HD rozlišení i na nové placené terestrické platformě Skylink Anténa+. Kromě oblíbených seriálů, jako jsou Slunečná a Sestřičky Modrý kód, se denně mohou těšit na zpravodajství z domova i ze světa, filmy pro celou rodinu a celou řadu dalších pořadů v té nejvyšší kvalitě,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Startovací balíček si diváci budou moci zakoupit na webu www.antenaplus.cz, anebo v prodejnách Datart v Praze a okolí.

redakce

Reklama
Vybrané články