Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink - stanice Discovery

Skylink: Zákazníci si na stanice Discovery asi odvykli. Stratili sme pre ne pár tisíc klientov

https://zive.aktuality.sk/clanok/151485/skylink-zakaznici-si-na-stanice-discovery-asi-odvykli-stratili-sme-pre-ne-par-tisic-klientov/

Milan1985
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 78
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

čítam ten článok

na slovenskom portále podľa linku vyššie.
Myslím že sú tam tri veci na zváženie:
- tak ako píše Mr.G ukázalo sa to pri obnovovaní balíkov - takže to môže bežať ešte celý rok, podľa toho kto kedy kúpil ročné predplatné
- otázka je, či ak prestanem platiť ale kartu tam stále niekde v databáze mám niekto počíta v SL že ten zákazník u nich skončil. Mám 3 takéto karty, ktovie či ma stále počíta do 1.5mil zákazníkov
- ľudia sú leniví a na to všetci spoliehajú. diskutovali sme tu o zľavách pred pár dňami. Banky, mobilní operátori, satelitní vysie.rači a iní spoliehajú že aj keď niečo zdražie, zákazník je natoľko leniví že než by niečo prehlasoval, ukončoval radšej pofrfle a zaplatí.
Preto treba meniť služby tak ako sme o tom písali minulý týždeň. Chcú to, majú to mať. Bohužiaľ.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

to:Dagy2
V něčem ti dávám za pravdu. Jen bych doplnil.
Za sebe ten článek, je jedna velká lež do kapsy. Logicky pokud je pravda nelichotivá, přeci si nebudou kálet do vlastního hnízda. Z čeho tak usuzuji?
Každá změna, která v posledních letech proběhla, vždy přiznané malé procento úbytku zákazníků. Minimálně 5 let stále hlásí 1,5 miliónů karet. Co si je tisknou na tiskárně?
Mnoho uživatelů uteklo k DVB-T2.
Mnoho uživatelů platilo více karet znal jsem i chaty kde bylo 5 karet. Dnes drží v chodu max jednu ostatní předěláno na DVB-T2.
Mnoho uživatelů uteklo k DVB-T2 po neustálém zdražování SP.
Mnoho uživatelů uteklo na Freesat po vyřazení Discovery, Eurosportu, kterou nyní ruší z důvodu opětovného vyřazení i u Freesatu. To oslovení ani nebudu komentovat, když po novém roce opět zjistili že jsou bez těchto programů. Mám oči a uši a dost velkou základnu zákazníků.
Možná má někdo jiný na danou věc jiný názor já vyjádřil ten svůj v poklidu a dokáži si spočítat kolik je jedna a jedna. :)))

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Diky chlapi. Hlavne mi islo o to ci pre vami preferovane top10 obsahovo neexistuje alternativa.

Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.

dvbinfo
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 465
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

No přece si to musí pan JG nějak zdůvodnit. "Vlastně o nic nejde, úbytek klientů nestojí za řeč" :laughing:
Hlavně, monitoruje to i druhá strana a pro ní je to určeno jako signál "my vás vlastně nepotřebujeme..." Přece nepřizná, že se zašprajcoval proto, že Discovery (stejně jako všichni ostatní dodavatelé obsahu) vkládá do svého vysílání selfpromo. A vadí to jen jemu a jen u Discovery... :lookaround: A teď tu o Popelce, prosím. :8)

rogue
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 342
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

PR články od JG fakt ještě někoho zajímají? :laughing:
Kdyby trochu mysleli, tak by nahodili Discovery na 23e na podporu migrace userů z Freesatu. Ztráty z (ne)migrace Freesaťáků budou pro Skylink v budoucnu větší problém, než ztráty z Discovery..

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

soudruzi ze skylinku delaj medialni vlny ze o zakazniky neprichazej jen diky tomu, ze lidem klamave slibujou ze discovery a eurosporty budou. a lidi tomu verej. otazkou je kdy se to budou stane realitou. uz 9 mesicu nejsou. me rozhodne neprijde korektni, ze pri tak razantni zmene nabidky nedochazi k vraceni penez zakaznikum.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

u mna je to presne tak

SURDA
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lachtan

Presne tak, a pokiaľ si daný operátor neuvedomí, že prvoradí sú zákazníci tak je to platforma ktorá u mňa nemá žiadnu váhu. Kde sú tie časy keď sa robili ankety aké kanály by zákazníci chceli zaradiť. Presne od vtedy ako prebrala M7 Skylink začalo hranie na vlastnom piesočku(hrade) a zákazníci boli až niekde nižšie a to mi musíte dať zapravdu, lebo tomu tak je. Sám som zvedavý ako to bude pokračovať pod vedením Canal+ a podľa toho sa zariadim aj ja a určite aj mnohí iní. Pekný skoré ránko všetkým.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@SURDA a @maradona

Aj u mna je to tak

Kimlo
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 453
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

som zvedavý kedy a či vôbec preklopia programy ktoré stále vysielajú v SD preklopia do HD, ked konkurencia poniektoré už nejaký ten piatok nám ponúka. len aby to netrvalo ako pri HBO,Cinemax a Viasatoch takmer 3-roky. Rv zatial nie sú schopný ani všetky cz/sk programy spustiť v HD. :))) no uvidíme.....

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink

Obdivuji, že vás ještě zajímá tento zprostředkovatel. Již dávno vetšina která tuto službu používala je někde jinde a vůbec ale vůbec ji nechybí. Musíte se rozhodnout a ne stále diskutovat o problému který nemůžete ovlivnit. Jen vám utíkají penízky, které můžete jinde investovat účelněji a ke své spokojenosti. :-/

mini
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 676
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mini

Ano, naprostý souhlas. A proto už jsem roky někde jinde...

rogue
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 342
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Jedno je jisté diskuzí se to opravdu nezmění. Jak praví staré známé přísloví. Lhář zůstane lhářem a svým lžím bude časem dokonce i věří.
Jeden příklad za všechny. V sobotu dvakrát odmontování paraboly na Freesat. Důvod přechod o2 skrze absence Discovery a Eurosportu. Když mi zákazník vysvětloval co se dělo po ukončení smlouvy a dodatečném telefonátu z call centra o doplacení 285 Kč tak jsem se opravdu zasmál.
Ukončil smlouvu 30 denní výpovědní lhůta a když po telefonu odmítl doplatit vyměřený doplatek tak mu začali vyhrožovat exekucí. Pan je trochu od rány tak si to okamžitě nenechal líbit a že oni porušili smlouvu první tím že mu vyřadili plno programů bez náhrady samo že se tu bavíme o Discovery,Eurosportu,Animal atd.a že klidně nemá strach jít k soudu. Pán na druhém konci prý totálně změnil přístup z arogantního chování automaticky úlisné a že se vše vyřeší ke spokojenosti. Tím hovor ukončen aby zákazník trochu vychladl. Cirka za hodinu nový telefonát co mohu pro něho udělat aby si to rozmyslel. Odpověď nic již jsem si zřídil jiného poskytovatele, který mi tito programy nabízí. Těchto případů řeším skoro každý den. Tak at mě pán Glísník laskavě nekrmí jeho pohádkou o 1 500 000 karet. At se chytí za nos a začnou konečně něco dělat pro zákazníky.
Na jednu stranu tvrdí že tyto programy byli vyřazeny, že nejsou lukrativní a narve tam náhradou ještě větší brak. Příklad Love Nature HD. Jestli má možnost si dohledat programový obsah mezi 10 lednem a 30 lednem kdy jsem tento program přestal sledovat v čase mezi 22 hodinou a 24 hodinou jsem napočítal minimálně 8x jeden a tentýž dokument o lvech. Nejdříve jsem si myslel že je to na díly protože jsem to nikdy neviděl od začátku. Později cirka když jsem se po 5 dostal do bodu, kde jsem to již vyděl jsem přišel na to že se jedná o jediný dokument který se opakuje skoro každý den v daný čas. Na druhou stranu musím uznat byl pěkný, ale sledovat jej každý den do kola to je trochu moc. :)))

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Ještě doplním co jsem chtěl zakomponovat do předešlého příspěvku.
Možná už počítají karty Skylinku a Freesatu dohromady to by se na tuto cifru možná stále dostali. :)))

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

U jednoho prodejce ze severní Moravy je nabídka pro zákazníky, aby odešli od skylinku a freesatu k jinému poskytovateli kde mají eurosporty discovery atd. Má to být cca za polovinu ceny. Ráno mi to přistálo v mailu... :))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Milan1985

a teď jsu zvědavej TELY už útočí - cílí na nové zákazníky

allda
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

sat,iptv??

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 211
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

@jackino sat i iptv.. :))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

@Allda: U TELLY, dříve DIGI jsou stále nějaké akce.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Celá diskuse je, o ničem. Já Skylink mám, balíček Multi a jsem spokojený. Eurosport ani Discovery, nepostrádám. Pro mne je důležitý Sport1 a 2 a Nova Sporty. Tam jsou motorky, Formule 1,2,3 a to je to hlavní, co sleduji. Mám možnost sledovat přes IPTV Eurosport1 CZ a je to samá reklama. Za dob francouzkých majitelů, to bylo , daleko lepší.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 954
Odpověď v diskusním vlákně
 

to:PC1

:))) jj všichni se musí dívat na to co ty.
Dá se říci že jsi to tak napsal. Tvé programy, které sleduješ ve Skylinku máš druhý, který má jiné zájmy sledování má smůlu a dokonce když se vyjádří tak je to označeno jako diskuze o ničem.
Bud rád, že máš vše co potřebuješ. Dnes máš zítra mít nemusíš a možná ti někdo poté napíše něco podobného jako nyní ty. Neber to ve zlém. :)))

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Našťastie je ešte stále možný príjem z pozícií 0,8°W, 4,8°E; jak Animal P.; Discovery, Science, ID Xtra, DTX, Investigation D.; ID až po TLC... Jediné čo mi chýba, tak to sú Eurosporty, no aj to mám vyriešené cez Player a Android TV... Istia to samozrejme ešte Sport 1 a 2 a Nova Sporty...
A keď už na to príde tak z čias keď dával Skylink ešte dokumenty bez otravného prerušovania upútavkami a reklamami, na HDD mám toho nahratého tiež ešte spústu... A veru z tých nahrávok ešte aj teraz dávajú... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Já mám kanály Discovery nezávisle na Skylinku na kabelovce UPC.

Na kanály Investigation Discovery a IDX koukám jen minimálně. Občas na nějaké to vyšetřování, ale opravdu tak jednou, dvakrát do měsíce.

Discovery Showcase jsem nesledoval, nic mě tam nezaujalo. Nemrzelo mě, že ho zrušili.

Discovery Science asi nejvíc:
Koukám nejvíc na Cestování červí dírou s M.F., Jak funguje vesmír, Mimořádné projekty, Velké projekty, Záhady přistání na Měsíci, Odtajněné případy NASA, Jak se to dělá.

Discovery:
Rození obchodníci, Hraniční kontrola

Eurosporty mám, ale nikdy na ně nekoukám. Sporty, kromě F-1 nebo Moto GP mě moc neberou.

Je pravda, že pokud skupina Discovery vyloženě trvá na programech jako IDX nebo TLC, na které asi nikdo nekouká, tak se ani nedivím, že se to operátorům moc nelíbí.

Podobně jako u skupiny AMC, kde jsou zase programy jako CBS Reality a Spectrum Home, které jsou vesměs taky o ničem.

Hlavní chyba českých operátorů obecně je v tom, že nabízejí nesmyslně sestavené balíčky. Skylink sice nabízí možnost sestavit si svůj balíček na míru, ale záměrně ho zdražili natolik, že se prostě nevyplatí.

A taky je pravda, že některé programy na začátku vypadají dobře, ale za pár let jde jejich kvalita dolů. Kdysi mě hrozně bavil programy History a History HD. Dneska to nemá s historií vůbec nic společného. Programy o dřevorubcích apod. se sem opravdu moc nehodí. Mistři zastavárny sice trochu o historii jsou, protože se tam objevují historické artefakty, ale pokud tento pořad vyplní 40% vysílacího času, je to o ničem. Mělo by to být pestřejší a vysílat více o starých civilizacích atd.

Řekl bych, že např. Prima Zoom si zachovává jakous takous kvalitu. Dosti tomuto programu konkuruje ČT2, ale ne po celý vysílací čas.

Poměrně solidní je i Animal Planet, i když bývaly časy, kdy byl lepší.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - stanice Discovery

Ač velmi nerad, musím přiznat, že pan Glisník měl pravdu. Programy skupiny Discovery šly kvalitou dosti dolů a pokud požadovali vyšší cenu za nižší kvalitu a ještě tam cpali čím dál více programů, které prakticky nikoho nezajímají, tak asi fakt nezbývalo, než to zrušit.

Asi opravdu přichází doba, kdy už rozdíly mezi jednotlivými poskytovateli TV programů budou velké a nebude se řešit jen cena, ale hlavně programy, které tam jsou.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Souhlas... nehodnotím Eurosporty, protože tam jsou sporty, které prostě jinde nebývají, ale jejich dokumentární kanály jsou o ničem. Ten jediný který stál za to (HD Showcase) zrušili a zbytek, to je furt jen reklama a upoutávka. Jediné v mých očích použitelné doku kanály jsou ty od Viasatu. problém je ten, že Discovery providerům prodá buď všechy své programy, nebo nic

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra