Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Antik Sat

iptv antik

Majstri používate to niekdo za tie ich ceny,poprípade jak ste stím spokojní?Viem že sa to dá dať do 2 televízorov+ poprípade tablet!Díki za odpoved! :)) :) ;)

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

Nevím co máš za tv. No ale Antik za ty prachy má celkem dost programů. Kvalita nic moc. Nejvíc mě štve, že nefunguje na mobilu a tabletu zpětné přehrávání pořadů. To jede pouze v Android tv.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Sú to samsungy som tam nahlásení,ale mám len základ a ešťe som nič nepredplácal,takže či sa to vôbec oplatí!Díki! :8)

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

Záleží z jakého jsou roku. Já mam taky Samsung ale starý 2015 tak jsem zakoupil Boxy Android tv. V té televizi už o ničem.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ale funguje, ibaže archív tam nie je zvlášť, ale treba sa vrátiť na ten program a to vysielanie, ktoré chceš spustiť. A pri reláciách označených značkou play na ne klikneš a vyberieš spustiť program ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 296
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

pouzivame, a v mojom okoli docela dost ludi

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

Zkusil jsem od nich 15 dní zdarma. IPTV Antuk má bezkonkurenčně nejrychlejší odezvu. A to je asi tak vše. Jinak uživatelsky nepříjemné. nedají se volit tv stanice číselným menu. Musí se přejíždět skrze tv stanice. Což je u mne opruz. Nabídka tv je průměr. Spíše pro rodinu. Kvalita obrazu je horší. Ve srovnání se Sledování tv. Antik je tak na hraně HD ready a horší FHD. Ale za málo peněz málo muziky.

kolenáč
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

Vyskúšal som na tv samsung a mne osobne sa tá služba nepáči. Ovládanie v aplikácii nie je intuitívne, žiadna videotéka či knižnica s ponukou nejakých filmov, dokumentov, staníc z archívom je menej ako u konkurencie, keď vypneš prehrávanie z archívu a chceš neskôr v sledovaní pokračovať, tak si musíš zapamätať kedy si prestal pozerať, a potom si to pretočiť na miesto kde si skončil ;P Rv Antik je dobrý pre nenáročného diváka... jediné plus na antiku je prepínanie staníc, pri prepnutí okamžite načíta ďalšiu stanicu

hetfield25
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolenáč

mne sa zda, ze na LG mi TV stanice slo prepinat ciselnym menu
21 dnovy archiv pre mna velke, velke plus

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

Cena skvela, pocet programu skvely, ale na vetsine programu je to jen v 1080p25 (u sportovnich programu 1080p50). Jejich prehravac navic neumi HDR, takze treba Eurosport 4K ma uplne vyblite barvy

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 300
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

Cez hrubicu v slove "nahlásení" som sa preniesol ľahko, lebo to vidieť často, ale na mäkčeni na "t" v slove "ešťe" som sa zasekol.
To snáď nemôže byť skutočnosť...

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

Na skúšku som zobral práve keď Skylink vyradil Eurosporty... Teraz využívam cez Android TV, mobil a mini TV Spinning... Dobrý priemer, tak vcelku spokojnosť... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 067
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Sa mi zdá,že ti tu riešiš namiesto otázky gramatiku! :))) Rv

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

Majstri díki za odpovede! ;) R^

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

No bohužel je to tady někdy tak tak👎občas se stane nějaký překlep každému. Však je to normální lidský.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Presne ako píšeš,len niekdo to nevie stráviť!Díki! :8) R^

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

@fiesta

" TI tu riešiš"
Suhlasym, fyesta. Yde len o obcasni nahodni preklep.
Moj ty Boze!

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Ahoj. Tiež som sa pozastavil nad pravopisom fiestu.
Teba dostalo slovo "ešťe". Pri tých minimálne 12 pravopisných chybách v pár vetách to bola naozaj čerešnička na torte. Náhodné písanie "í" "y", zamieňanie "d" "t", atď.
Nick "milde" píše česky, asi nevidí tie ďalšie chyby. Je to slušný človek, tak ospravedlnil tie hrubice slovom "překlep". To nie sú preklepy, ale chyby z nevedomosti.
Nebyť reakcie "fiestu", citujem: "Presne ako píšeš,len niekdo to nevie stráviť!Díki!", tak sem nepíšem.
Žiadne "presne tak", ale sľub: Vrátim sa do školy a ukončím ZŠ, to by mala byť reakcia.

RudoM
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

Ano po slovensky neumím. Máš pravdu, ale i v cz udělám botu. Ale už jsem starší a když nevím jak to napsat tak to slovo k vložím do google a on mě pomůže sice to pak trvá déle😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

Presne ako pises. A este sa ide vysmievat... Ale co uz.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Pekne si to napísal lenže títo dvaja majstri tu rieša skôr pravopis,ale čo už! Rv

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

Tak späť k iptv ANTIK mám Panasonic 58 palcový a box iptv nano3s cez iptv je obraz vo Full HD cez sat HD.

Ponúkajú aj nejaké tv v 4K. Pri prehrávaní z archívu ak máte niečo rozpozerané zariadenie sa vás opýta či chcete pokračovať v sledovaní alebo prehrať od začiatku. 20 dňový archív je výhodou.

IPTV box nie je problém sledovať na 2 zariadeniach na jeden účet. V menu je možnosť prednastaviť zdroj tv signálu aj pre ľubovoľné stanice či SAT alebo IPTV.

Menu obsahuje aj bezplatné ANTIK Kino spolu je tam cca 400 filmov rôznych žánrov samozrejme nie je to netflix ale filmy sa tam obmieňajú takže niečo sa tam stále dá nájsť.

Čo sa týka IPTV služby ak niečo nové začne vysielať je tam hneď od spustenia vysielania.

Naživo sa dá sledovať kukaj.sk i-kostol z rôznych kútov, Tatry , križovatky Košíc Prešova...

ANTIK aplikácia v telefone dá sa sledovať aj živé vysielanie aj archív.

V Android boxe mi príde ovládanie veľmi jednoduché pomocou diaľkového ovládača. Rýchle reakcie intuitívne ovládanie.

Cena-ponúka-kvalita mi príde ANTIK ako najvýhodnejšia ponuka. Samozrejme ak ste veľký športový fanúšik tak si musíte vybrať iného operátora. Myslím ale, že ANTIK stále rastie lebo aj v mojom okolí má čoraz viac ľudí ktorí odišli zo SkyLinku. Keďže jednoducho sa dá poriešiť príjem aj na viac prijímacích v domácnosti.

domi357
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 331
Odpověď v diskusním vlákně
 

@domi357

Velké plus tam vidím discovery kanáloch čo sa tíka mňa!Díki! R^ :) :8)

fiesta
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 255
Odpověď v diskusním vlákně
 

Iptv Antik

Na šport nepoužiteľné pri rýchlom pohybe sa to zašklbava

VU+ Uno 4K SE. T- 90, 5,4,1,9,13,16,19,23,28

McLaren
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@McLaren

Na športy ktoré dáva Eurosport 1, 2 v pohode... Asi sa tam športovci rýchlo nehýbu... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 067
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv antik

antik pouzivame a platime prez zimu sat s iptv zdarma vzdy v akci 1+1 a soucasti je Discovery na ktere treba my koukame tak pomer cena vykon neni nic lepsiho pro cs divaka vzhledem k cenne za vsetko....

zori
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 507
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra