Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Lg OLED65G3

Sousedovi pomáhám vybrat televizi. Chce Oled LG, tak jsem mu doporučil tenhle typ - OLED65G3.
Obíhá krámy, kde mu nabízejí hlavně ležáky - nižší nebo vyběhlé typy staršího data výroby, ale tohle nikde na krámu nemají, tak bych chtěl požádat o případné zkušenosti reálného majitele. Osobně kupuji výhradně SONY, ale tohle je pomoc kamarádovi.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lg OLED65G3

V ČB v Ellexu jí mají

teruna10
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 27
Odpověď v diskusním vlákně
 

@teruna10

My jsme PLzeň

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Datart Plzeň, Borská pole vyzvednout dnes (rozbalený kus) nebo zítra Plzeň OC Rokycanská nebo OC Plaza po 16,00. Cena VIP účet 56.027.-Kč.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 208
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Kdybys ji za tyhle peníze chtěl k vyzvednutí zítra, napiš SZ a já ti jí objednám a můžeš si ji jen vyzvednout.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 208
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Pokud ji vezmete, tak pro jistotu zkontrolujte panel, zda tam není malinká bílá tečka nebo vypálený logo v obrazu případně škrábance. Je to výstavní kus na krámě a už jsem se s tím setkal, kdy na panelu byla videt malinká bílá tečka při obraze. Muže to být pro kamaráda otravujici, zejména v nočním sledování TV. Nejvíc je to vidět při tmave scence. Jinak jsem bral před pár lety kamarádovi také výstavní kus ale LCD 55 palcu od Samsung až někde z Krnova a po přivezení a kontrole v obchodě bylo naštěstí vše ok. Ještě jsme dostali jako dárek k tomu CAM Modul Irdeto Smit.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lg OLED65G3

Objednat není problém, jde mi o zkušenosti reálného majitele. Nebo je ještě vyšší model LG ? V tom jejich značení se nevyznám za G je ještě E W

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Jj, jsou to starší řady, myslím že z roku 2020/21. Snad by se někde ještě našli, ale co jsem měl možnost vidět na internetu, tak tam byla cena jako kdyby si si koupil novější model. Třeba těch 60 klacku. Moc s tim nesli dolu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Tak ty řady E a w jsou z roku 2018/19. Jsou to třeba řady E8 a E9. Žádnej web už je ale nenabízí, ani LG shop.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mediator12

na SK neviem nájsť vybalený ako výstavný ,len zabalené 2399 Eur, v čom sa líši od posledného z roka 2022? tie sú o polovicu lacnejšie

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Měl by to být model roku 2023. ˇMěla by to říkat číslice na konci označení

https://cz.tab-tv.com/vysvetleni-cisla-modelu-televizoru-lg-2011-2022/#Co_znamena_modelove_cislo_televizoru_LG_desifrovani

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Ano, model G33 přesněji na LG shopu je z roku 2023. Na panel dávají pětiletou záruku. Bylo by asi dobrý si zaplatit i prodlouženou záruku aspoň o ty tři roky, kdyby se něco stalo s TV. Třeba odejde zdroj atd. To bude záležet na vás jak se rozhodnete.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

LG jsou podobně jako SONY držáky. I když mám dojem že OLED panely berou všichni teď od Samsungu.
Ale stejně je důležitá podpora. Proto nekupovat vyběhlej starší model, a to jen pro to, že je to OLED a je lacinější.
Lacinější je totiž proto, že je starej

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

podporu, jakou podporu, stejne vsechno resis externim androidboxem, pres samotnou tv nejedu snad nic, a kdyz chce nekdo usetrit, Televize LG OLED55G3.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Televize LG OLED55G3. ale, zeme vyroby Polsko, bez stojanu, stribrny ramecek, a LG menu/ovladani, tohle proste nebrat.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

My chceme ale 65. Já se ptal kdo ji má a o zkušenostech a ne co si kdo vyguglí. Stejně to není pro mě ale pro kamaráda co kupuje LG. Ale v si v poslední době si začínám myslet, když tady čtu dokola že černá je černá, o pozorovacích úhlech a další kecy o plazmách atd, že pořádnou televizi si asi koupí málokdo.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Měl jsem doma pár dní nižší řadu C22 a obraz byl výborný, takže G3 bych se nebál. Moc mi nesedělo DO, ale aspoň jsem ho furt nedržel ;) v ruce. Nakonec jsem ji kvůli Eurosportu vyměnil za Samsung S90, ale obrazově se mi zdálo LG lepší. Mohlo to být vytuněným nastavením z obchodu (vystavený kousek), kdežto S90 jsem trochu utlumil.

DUO 4K SE, S90C

snek
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 23
Odpověď v diskusním vlákně
 

@snek

díky. A proč ten Samsung ?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

ano, mas pravdu, prehledl jsem tu uhlopricku 65", jenze ona ta 65" je na tom uplne stejne jako ta 55".👍👎

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

zase si pil.

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Kamarád bral před rokem a ctrvrt LG 77 OLED C za cenu 65 palcovky v akci. Stala 65 tisíc.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Mylíš se a ještě chceš radit

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

NE, nemylim, precti si ten popis, 65" i 55" maji stejny popis, Polsko, stribrna, bez stojanu, menu/ OS.
u tebe kdyz si nekdo nekoupi SONY tak neni tvuj kamarad, ale nic jinyho neznas.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Brumo zase pil ? a to je novinka nebo standart ? 😂

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Já se ptal na LG ne na Sony, to za prvé, a za druhé je třeba říct že popis je jedna věc a provedení stroje a součástky druhá. A za třetí každý výrobce má jakostní třídy. Bavíme se o LG, takže G je vyšší model než C. Dále je to velikost. Větší televize má lepší provedení. Něco je v součástkách, něco v montáži, testech apod. Proto by měl být stroj G3 lepší než C3 nebo C2. A 65 lepší než 55. Model na který jsem žádal reference se nikdo neozval takže není o čem diskutovat.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 756
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

ale ja jsem psal pouze o G3 65" a G3 55"
a kdyz chces resit provedeni stroje,kvalita,montaz, tak je rozdil Vychodni Blok a Zapad, a to obrovsky, takze pokud mas moznost a je to pro tebe cenove dostupne objednej si ji na Zapade a vyrobenou na Zapade a nech si ji dovezt, a uvidis ten rozdil. R^

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra