| 28.11.2007, 12:28.15 | |
Silevrcrest SL35-65Zdravim, komu sa uz podarilo nahrat do tohto pristroja spatny software a tym padom ho znefunkcnit? Alebo som sam? Zaujima ma, co sa da v tomto pripade robit. Flashovaniu cez JTAG sa chcem silou mocou vyhnut, pretoze JTAG nemam. |
![]() sanders |
| 28.11.2007, 13:51.48 | |
SilevrcrestPodívej se sem http://www.mysilvercrest.de/de/kategorie.php?k=13 |
![]() nemo |
| 28.11.2007, 14:04.55 | |
RE: Silevrcrest SL35-65A co tam ako ma byt? Nic konkretne som tam nenasiel, okrem software, ktore uz mam... Po nahrati zleho firmware som tam dal spravny (co som cital, niektorym sa ani to nepodarilo-prijimac nereagoval), ale uz je na nom vidiet, ze sa chova inac. Proste v nom stale ostalo nieco z toho spatneho firmware... Napr. uz mi vobec nefunguje upload a download channel listu z a do PC, co je dost zle... |
![]() sanders |
| 28.11.2007, 14:16.27 | |
Má ten přijímačFactory Reset ? nastavení od výrobce ? a pak to zkusit nahrát znovu. A poslední možnost dát to odborníkovy. |
![]() nemo |
| 28.11.2007, 14:50.29 | |
RE: Silevrcrest SL35-65Software defaultne nastavenie ma, ale pochybujem, ze to pomoze, pretoze to neni original sofware, ale alternativny, ktory umoznuje EMU... Podla toho, co som rozlustil na nemeckom fore to chce preprogramovat pamät cez JTAG, a to bude problem. Este keby tak bol na doske nejaky jumper na totalny reset... |
![]() sanders |
| 28.11.2007, 15:28.19 | |
total resethttp://foros.zackyfiles.com/showthread.php?t=536990 je tam základní deska. Dělá se to odporem, ale já bych se raději poradil s odborníkem. |
![]() nemo |
| 29.11.2007, 07:09.54 | |
RE: Silevrcrest SL35-65Takze skusil som defaultne nastavenie a prijimac da sa povedat uplne skoncil. Ziaden signal... Skusali ste ho uz niekto programovat cez JTAG kabel? |
![]() sanders |