Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.11.2007, 12:28.15

Silevrcrest SL35-65

Zdravim, komu sa uz podarilo nahrat do tohto pristroja spatny software a tym padom ho znefunkcnit? Alebo som sam? Zaujima ma, co sa da v tomto pripade robit. Flashovaniu cez JTAG sa chcem silou mocou vyhnut, pretoze JTAG nemam.
uživatel
sanders
28.11.2007, 13:51.48

Silevrcrest

Podívej se sem http://www.mysilvercrest.de/de/kategorie.php?k=13
uživatel
nemo
28.11.2007, 14:04.55

RE: Silevrcrest SL35-65

A co tam ako ma byt? Nic konkretne som tam nenasiel, okrem software, ktore uz mam... Po nahrati zleho firmware som tam dal spravny (co som cital, niektorym sa ani to nepodarilo-prijimac nereagoval), ale uz je na nom vidiet, ze sa chova inac. Proste v nom stale ostalo nieco z toho spatneho firmware... Napr. uz mi vobec nefunguje upload a download channel listu z a do PC, co je dost zle...
uživatel
sanders
28.11.2007, 14:16.27

Má ten přijímač

Factory Reset ? nastavení od výrobce ? a pak to zkusit nahrát znovu. A poslední možnost dát to odborníkovy.
uživatel
nemo
28.11.2007, 14:50.29

RE: Silevrcrest SL35-65

Software defaultne nastavenie ma, ale pochybujem, ze to pomoze, pretoze to neni original sofware, ale alternativny, ktory umoznuje EMU... Podla toho, co som rozlustil na nemeckom fore to chce preprogramovat pamät cez JTAG, a to bude problem. Este keby tak bol na doske nejaky jumper na totalny reset...
uživatel
sanders
28.11.2007, 15:28.19

total reset

http://foros.zackyfiles.com/showthread.php?t=536990 je tam základní deska. Dělá se to odporem, ale já bych se raději poradil s odborníkem.
uživatel
nemo
29.11.2007, 07:09.54

RE: Silevrcrest SL35-65

Takze skusil som defaultne nastavenie a prijimac da sa povedat uplne skoncil. Ziaden signal... Skusali ste ho uz niekto programovat cez JTAG kabel?
uživatel
sanders