| 28.11.2007, 12:44.06 | |
Premiera ..Prosim vas aky je aktualny kluc na Premieru ?skusam vsetko mozne a nic dakujem |
![]() relisysss |
| 28.11.2007, 12:50.42 | |
RE: Premiera ..Co se podívat na včerejší příspěvky? :8) |
![]() poky1 |
| 28.11.2007, 13:06.34 | |
RE: Premiera ..00:CE 84...........10:3F B3...........atď, :) |
![]() mat |
| 28.11.2007, 14:21.04 | |
Tady je máš:Ahoj.00: CE 84 2B 74 9E 07 05 8F 3F B3 8F C8 D0 37 17 B801: 1A F1 22 01 89 61 C9 A6 30 E3 4F 1D 29 A2 D4 76 Hezké koukání ;) R^ |
![]() Ji.sat |
| 28.11.2007, 16:40.02 | |
RE: Premiera ..tyto kody mně nejdou |
![]() LUBKA |
| 28.11.2007, 17:06.42 | |
RE: Premiera ..Včera večer jsem je dával do Goldena a naplnil T-REX.Dnes ráno to ještě šlo.Teď nevím jsem mimo domov. |
![]() Ji.sat |