| 28.11.2007, 12:50.22 | |
Sat.přijímač HDTV :Prosím o sdělení, zda existuje satelitní přijímač HDTV se dvěma tunery nebo s hardiskem.Děkuji. |
![]() EMILIE |
| 28.11.2007, 12:59.54 | |
RE: Sat.přijímač HDTV :existuje |
![]() ss2digi |
| 28.11.2007, 13:17.17 | |
Re: satreceiver HDTVwww.humax-digital.de/products/iCordHD.asppodivej se u humax-digital.de na iCORD HD |
![]() vasek33 |
| 28.11.2007, 14:14.19 | |
RE: Sat.přijímač HDTV :AB IP Box 9000 HD, Humax I Cord HD, Reel Multimedia ReelboxAvantgarde, Technisat Digi Corder HD S 2, Topfield TF 7700 HD PVR, Dreambox 8000. :))) :))) |
![]() docdoutnik |
| 28.11.2007, 15:10.22 | |
RE: Sat.přijímač HDTV :ještě se zeptej jestli se vůbec prodává protože už přez rok čekam na DB8000 a druhý měsíc na AB IP Box 9000 HD ostatní přímače jsou nanic |
![]() 1801 |
| 28.11.2007, 16:11.01 | |
TechniSat DigiCorder HD S2, HDD 500GBPohladil jsem si ho na Invexu,ale to je zatim všechno.V Omku je za cca 17klacků, ovšem stále neni skladem. |
![]() Saxon |
| 28.11.2007, 16:44.58 | |
SaxonPatro.cz za 18 a prý do týdne :-/ |
![]() poky1 |