Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.11.2007, 12:50.22

Sat.přijímač HDTV :

Prosím o sdělení, zda existuje satelitní přijímač HDTV se dvěma tunery nebo s hardiskem.Děkuji.
uživatel
EMILIE
28.11.2007, 12:59.54

RE: Sat.přijímač HDTV :

existuje
uživatel
ss2digi
28.11.2007, 13:17.17

Re: satreceiver HDTV

www.humax-digital.de/products/iCordHD.asp
podivej se u humax-digital.de na iCORD HD
uživatel
vasek33
28.11.2007, 14:14.19

RE: Sat.přijímač HDTV :

AB IP Box 9000 HD, Humax I Cord HD, Reel Multimedia Reelbox
Avantgarde, Technisat Digi Corder HD S 2, Topfield TF 7700 HD PVR, Dreambox 8000. :))) :)))
uživatel
docdoutnik
28.11.2007, 15:10.22

RE: Sat.přijímač HDTV :

ještě se zeptej jestli se vůbec prodává protože už přez rok čekam na DB8000 a druhý měsíc na AB IP Box 9000 HD ostatní přímače jsou nanic
uživatel
1801
28.11.2007, 16:11.01

TechniSat DigiCorder HD S2, HDD 500GB

Pohladil jsem si ho na Invexu,ale to je zatim všechno.
V Omku je za cca 17klacků, ovšem stále neni skladem.
uživatel
Saxon
28.11.2007, 16:44.58

Saxon

Patro.cz za 18 a prý do týdne :-/
uživatel
poky1