Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.11.2007, 13:55.07

DVD rekorder-koupě

Poraďte mi jaký mám koupit,abych mohl nahrávat a zároveň sledovat jiný program,než ten nahrávaný.
uživatel
novic
28.11.2007, 14:08.37

RE: DVD rekorder-koupě

Jakýkoli sat s dvouma tunerama.
uživatel
Pavel_K
28.11.2007, 14:23.50

RE: DVD rekorder-koupě

Nie je dôležitý DVD rekordér,ale SAT prijímač,ako napísal Pavel_K, dvojtunerový SAT pr.Bavíme sa samozrejme a nezávislom SAT sledovaní.
uživatel
dylan
28.11.2007, 15:53.31

Panasonic s HDD

DVD rekordery nejlépe zvládá podle mých zkušeností Panasonic.
Každý DVD rekorder má svůj vlastní tuner,některý i dva/DVB-T/
,takže nahrávaný program je naladěn na tuneru DVD rekorderu,sledovaný program na tuneru Televizním.Běžná vlasnost DVD rekorderů je i to,že můžeš při záznamu programu sledovat ješte jiný program na HDD nahranný.
Upozornuji,že mám na mysli stolní rekordery s vypalovací DVD mechanikou,ne PVR.
Panasonic má ve své nabídce HDD model s tunerem analogovým i DVB-T.Stojí kolem 12000kč.Typ snadno zjistíš na webu.
uživatel
Saxon
28.11.2007, 15:58.54

To:saxon

To jsem našel,šlo mi spíše o dva tunery digitální.Přesto díky.
uživatel
novic
28.11.2007, 16:06.28

RE: DVD rekorder-koupě

Tak to spíš hledej v nabídce PVR přístrojů.Natočený materiál přefoukneš po USB do PC a vypálíš zde.
PVR je po mnoha stránkách lepší než DVD/HDD rekorder.
uživatel
Saxon