| 28.11.2007, 13:55.07 | |
DVD rekorder-koupěPoraďte mi jaký mám koupit,abych mohl nahrávat a zároveň sledovat jiný program,než ten nahrávaný. |
![]() novic |
| 28.11.2007, 14:08.37 | |
RE: DVD rekorder-koupěJakýkoli sat s dvouma tunerama. |
![]() Pavel_K |
| 28.11.2007, 14:23.50 | |
RE: DVD rekorder-koupěNie je dôležitý DVD rekordér,ale SAT prijímač,ako napísal Pavel_K, dvojtunerový SAT pr.Bavíme sa samozrejme a nezávislom SAT sledovaní. |
![]() dylan |
| 28.11.2007, 15:53.31 | |
Panasonic s HDDDVD rekordery nejlépe zvládá podle mých zkušeností Panasonic.Každý DVD rekorder má svůj vlastní tuner,některý i dva/DVB-T/ ,takže nahrávaný program je naladěn na tuneru DVD rekorderu,sledovaný program na tuneru Televizním.Běžná vlasnost DVD rekorderů je i to,že můžeš při záznamu programu sledovat ješte jiný program na HDD nahranný. Upozornuji,že mám na mysli stolní rekordery s vypalovací DVD mechanikou,ne PVR. Panasonic má ve své nabídce HDD model s tunerem analogovým i DVB-T.Stojí kolem 12000kč.Typ snadno zjistíš na webu. |
![]() Saxon |
| 28.11.2007, 15:58.54 | |
To:saxonTo jsem našel,šlo mi spíše o dva tunery digitální.Přesto díky. |
![]() novic |
| 28.11.2007, 16:06.28 | |
RE: DVD rekorder-koupěTak to spíš hledej v nabídce PVR přístrojů.Natočený materiál přefoukneš po USB do PC a vypálíš zde.PVR je po mnoha stránkách lepší než DVD/HDD rekorder. |
![]() Saxon |