| 28.11.2007, 14:19.20 | |
seting Philips 6010moc prosím o seting CS Linku i s Novou Cinemou a SK Linkem do philipse 6010. Díkosky21@centrum.cz |
![]() mikim |
| 28.11.2007, 14:29.46 | |
RE: seting Philips 6010podívej se na cssforum, tam je |
![]() poky1 |
| 28.11.2007, 14:35.33 | |
RE: seting Philips 6010Napiš Mail já ti ho pošlu. R^ |
![]() Mihajl |
| 28.11.2007, 14:37.19 | |
RE: seting Philips 6010osky21@centrum.czdík |
![]() mikim |
| 28.11.2007, 14:37.34 | |
RE: seting Philips 6010Pardon máš ho tam já jsem ho přehlídnul. ;P |
![]() Mihajl |
| 28.11.2007, 16:03.08 | |
@mihajlPošli mi taky ten seting na kenny.dravec@seznam.cz Dík |
![]() Humik |