Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.11.2007, 14:19.20

seting Philips 6010

moc prosím o seting CS Linku i s Novou Cinemou a SK Linkem do philipse 6010. Dík
osky21@centrum.cz
uživatel
mikim
28.11.2007, 14:29.46

RE: seting Philips 6010

podívej se na cssforum, tam je
uživatel
poky1
28.11.2007, 14:35.33

RE: seting Philips 6010

Napiš Mail já ti ho pošlu. R^
uživatel
Mihajl
28.11.2007, 14:37.19

RE: seting Philips 6010

osky21@centrum.cz
dík
uživatel
mikim
28.11.2007, 14:37.34

RE: seting Philips 6010

Pardon máš ho tam já jsem ho přehlídnul. ;P
uživatel
Mihajl
28.11.2007, 16:03.08

@mihajl

Pošli mi taky ten seting na kenny.dravec@seznam.cz Dík
uživatel
Humik