| 28.11.2007, 14:31.32 | |
provider DMCNějak s tím nemůžu pohnout, odkaz by se šiknul, dík. |
![]() poky1 |
| 28.11.2007, 14:40.19 | |
RE: provider DMCDMC ( Provider Ident W 0D0404 )00 0000000000000000759734DD42CFCxxx 01 245D6DFA62A19F9308E66EA836E94xxx R^ |
![]() alda |
| 28.11.2007, 14:42.52 | |
@poky1ach jo pepo, hacker z teba nebude, ale to se dalo cekat podle tech prazdnych slov tady. ;Pklice jsou v kazdem softcam key a kanaly na lyngsatu a taky na flysatu |
![]() Vlado Fogo |
| 28.11.2007, 14:56.39 | |
aldadíky, odpoledne zkusím. |
![]() poky1 |
| 28.11.2007, 15:07.56 | |
Vlado FogoJánošíku, nevím jak si TY představuješ hackera? To u tebe znamená, že hacker každého uráží a málokdy napíše něco k věci? U mě je to člověk, který dokáže napsat soft, který funguje a něco nového přinese ostatním uživatelům. S pozdravem speci pro tebe, AŤ žije a kraluje AZbox. R^ |
![]() poky1 |
| 28.11.2007, 15:35.16 | |
RE: provider DMCazsrot uz dokraloval ;P |
![]() Vlado Fogo |