Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 17:29.58

Pomocte astra 1

prosím pomocte cháním diseky abi mi šla astra 1,ASTRA 3,Hodbird 1-5
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 17:34.44

DJ doufám,

že si děláš srandu!
uživatel
spyko
17.12.2007, 17:35.33

RE: Pomocte astra 1

skoro v kazdom slove chyba...si dobry!..a diseq ti staci jeden :-)
uživatel
jsivak
17.12.2007, 17:38.34

RE: Pomocte astra 1

no a jakej prosím
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 17:42.59

RE: Pomocte astra 1

funkční, wole
uživatel
poky1
17.12.2007, 17:51.23

RE: Pomocte astra 1

no ale já tu mám na výběr diseq qC 2SW
4SW
8SW
tak kerý znich
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 17:58.00

Máš 3 vstupy

do 2 ti to nevleze a 8 je moc,tak co ti zbyvá?
uživatel
spyko
17.12.2007, 17:58.28

RE: Pomocte astra 1

11? :laughing:
uživatel
poky1
17.12.2007, 18:04.21

RE: Pomocte astra 1

no ach ta matematika :zombie: ;P máš 3 lnb 1přístroj tak vem 3+1=4 kový a máš po starostech
uživatel
Karlos1