| 17.12.2007, 17:29.58 | |
Pomocte astra 1prosím pomocte cháním diseky abi mi šla astra 1,ASTRA 3,Hodbird 1-5 |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 17:34.44 | |
DJ doufám,že si děláš srandu! |
![]() spyko |
| 17.12.2007, 17:35.33 | |
RE: Pomocte astra 1skoro v kazdom slove chyba...si dobry!..a diseq ti staci jeden :-) |
![]() jsivak |
| 17.12.2007, 17:38.34 | |
RE: Pomocte astra 1no a jakej prosím |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 17:42.59 | |
RE: Pomocte astra 1funkční, wole |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 17:51.23 | |
RE: Pomocte astra 1no ale já tu mám na výběr diseq qC 2SW4SW 8SW tak kerý znich |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 17:58.00 | |
Máš 3 vstupydo 2 ti to nevleze a 8 je moc,tak co ti zbyvá? |
![]() spyko |
| 17.12.2007, 17:58.28 | |
RE: Pomocte astra 111? :laughing: |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 18:04.21 | |
RE: Pomocte astra 1no ach ta matematika :zombie: ;P máš 3 lnb 1přístroj tak vem 3+1=4 kový a máš po starostech |
![]() Karlos1 |