Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 17:32.28

Trex a gital

Zdravim muze nekdo poradit? Dohral do predsauru caid pro gital naskocila , ale ted porad vypadava a znova naskakuje ,nema nekdo zkusenost co se s tim da delat ? Diky za radu .
uživatel
jjp
17.12.2007, 17:57.32

Trex a gital

T rex a gital se nesnáší. U humaxu 2000. Musel by se ostranit z t-r . crypto. Není rada.
uživatel
tatin