Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 17:35.33

GITAL rada

Chcem sa spytat či je možné zaregistrovat gital-ku aj na občana sr, alebo len na občana čr. A ake udaje tam treba?
uživatel
petkask
17.12.2007, 17:39.53

RE: GITAL rada

Koupíš kartu a zaregisrtuješ,je jedno odkud jsi
uživatel
santaj
17.12.2007, 17:47.45

RE: GITAL rada

Pro registraci je potřeba číslo ze SIPO placení tv poplatků.
uživatel
tkan
17.12.2007, 17:48.54

RE: GITAL rada

tkan nešal tam sipo netreba R^
uživatel
Jupi
17.12.2007, 18:04.10

RE: GITAL rada

vsetko najdes na www.gital.cz ak registrujes ako slovak tak mas ct1,2,public,stv1,2, ak ako cech tak mas komplet cesku ponuku
uživatel
horibilis