| 17.12.2007, 17:52.10 | |
Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???Nebo je zdarma v tarifu základ ??? |
![]() Incomplete |
| 17.12.2007, 17:53.36 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???zdarma |
![]() fido1 |
| 17.12.2007, 17:55.18 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???To se teda divím, dík. |
![]() Incomplete |
| 17.12.2007, 17:57.31 | |
fido1cože? pro nové zákazníky ano, ostatní musí cvakatZměnu tarifu na tarif Standard provedete nejlépe na http://karty.gital.cz po kliknutí na odkaz Aktivace programů. Výše poplatku za změnu tarifu závisí na momentálně platném tarifu aktivovaném na vaší kartě, například změna z tarifu Základ bez časového omezení na tarif Standard bez časového omezení stojí 200,- Kč. :bomb: |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 17:59.01 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???Změnu tarifu na tarif Standard provedete nejlépe na http://karty.gital.cz po kliknutí na odkaz Aktivace programů. Výše poplatku za změnu tarifu závisí na momentálně platném tarifu aktivovaném na vaší kartě, například změna z tarifu Základ bez časového omezení na tarif Standard bez časového omezení stojí 200,- Kč. |
![]() santaj |
| 17.12.2007, 17:59.49 | |
poky1Pochopil jsem to jako registraci nového zákazníka R^ |
![]() fido1 |
| 17.12.2007, 18:04.12 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???I noví abonenti musí platit 200 Kč pokud mají kartu za 1000 Kč a kupon 1000 Kč. Pokud mají kartu v akci za 2000 Kč tak platit nemusí. |
![]() sirda |
| 17.12.2007, 18:04.31 | |
RE:Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???a jak je na tom ten ktery si loni touhle dobou zaplatil pouze 1000kc a 200kc na rok kdyz tam ted domazne 1000kc tak mu pujde nova cinema a stv nebo musi dat jeste 200kc tedy 1200kc celkem? |
![]() skohy |
| 17.12.2007, 18:05.26 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???Mám nyní základ, aktivace do 31.12 doplatím 200kč a jest neomezeně |
![]() santaj |
| 17.12.2007, 18:05.31 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???To jsem zase nepochopil já, takže: nový zákazník Gitalu to má zadarmo, my ostatní zase zaplatíme, Gital 200Kč TaT 199Kč :bomb:Konkurence jako hrom. :laughing: :))) |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 18:06.55 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???Jasně že se jedná o karty v ceně cca 1850Kč. |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 19:06.12 | |
RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???Nové karty bez omezení,aktivované do 31.12 mají Cinemu,Stv 1+2 zdarma a navíc do 31.12 Spektrum a na 1 rok CS-film.Vánoční akce! Staří zákazníci mají smůlu |
![]() jardaj |
| 17.12.2007, 19:18.13 | |
Jak smůlu,pustili nám pohádky -CSF. |
![]() spyko |