Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 17:52.10

Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

Nebo je zdarma v tarifu základ ???
uživatel
Incomplete
17.12.2007, 17:53.36

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

zdarma
uživatel
fido1
17.12.2007, 17:55.18

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

To se teda divím, dík.
uživatel
Incomplete
17.12.2007, 17:57.31

fido1

cože? pro nové zákazníky ano, ostatní musí cvakat

Změnu tarifu na tarif Standard provedete nejlépe na http://karty.gital.cz po kliknutí na odkaz Aktivace programů. Výše poplatku za změnu tarifu závisí na momentálně platném tarifu aktivovaném na vaší kartě, například změna z tarifu Základ bez časového omezení na tarif Standard bez časového omezení stojí 200,- Kč. :bomb:
uživatel
poky1
17.12.2007, 17:59.01

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

Změnu tarifu na tarif Standard provedete nejlépe na http://karty.gital.cz po kliknutí na odkaz Aktivace programů. Výše poplatku za změnu tarifu závisí na momentálně platném tarifu aktivovaném na vaší kartě, například změna z tarifu Základ bez časového omezení na tarif Standard bez časového omezení stojí 200,- Kč.
uživatel
santaj
17.12.2007, 17:59.49

poky1

Pochopil jsem to jako registraci nového zákazníka R^
uživatel
fido1
17.12.2007, 18:04.12

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

I noví abonenti musí platit 200 Kč pokud mají kartu za 1000 Kč a kupon 1000 Kč. Pokud mají kartu v akci za 2000 Kč tak platit nemusí.
uživatel
sirda
17.12.2007, 18:04.31

RE:Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

a jak je na tom ten ktery si loni touhle dobou zaplatil pouze 1000kc a 200kc na rok kdyz tam ted domazne 1000kc tak mu pujde nova cinema a stv nebo musi dat jeste 200kc tedy 1200kc celkem?
uživatel
skohy
17.12.2007, 18:05.26

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

Mám nyní základ, aktivace do 31.12 doplatím 200kč a jest neomezeně
uživatel
santaj
17.12.2007, 18:05.31

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

To jsem zase nepochopil já, takže: nový zákazník Gitalu to má zadarmo, my ostatní zase zaplatíme, Gital 200Kč TaT 199Kč :bomb:
Konkurence jako hrom. :laughing: :)))
uživatel
poky1
17.12.2007, 18:06.55

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

Jasně že se jedná o karty v ceně cca 1850Kč.
uživatel
poky1
17.12.2007, 19:06.12

RE: Je Nova Cinema na Gitalu zpoplatněna ???

Nové karty bez omezení,aktivované do 31.12 mají Cinemu,Stv 1+2 zdarma a navíc do 31.12 Spektrum a na 1 rok CS-film.Vánoční akce! Staří zákazníci mají smůlu
uživatel
jardaj
17.12.2007, 19:18.13

Jak smůlu,

pustili nám pohádky -CSF.
uživatel
spyko