Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 17:59.16

Přijímač Digi++

Zapnuty satelitní přijímač mi zapina vypnutou televizi,je to jedno kdy,pres den,i v noci.Je to zapojeny scart kabelama satelit/video/tv.Je to kabelama,ze jsou plne zapojeny,stacili by ty polovicni?Nebo jakej kabel mam odpojit,aby to nespoustelo TV?Dik
uživatel
Titan3