Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:05.56

CS Link změna na UPC Direct

Mám CS Link, parabola 60cm.Chci UPC direct - musím točit s parabolou anebo by to šlo vyřešit brýlemi na obě Astry?
Poradte ....díky
uživatel
Vojda
17.12.2007, 18:07.22

RE: CS Link změna na UPC Direct

konvektor na dve družice 19,2E a 23,5E neviem ako sa to volá
uživatel
Jupi
17.12.2007, 18:07.38

RE: CS Link změna na UPC Direct

monoblok a točit nemusíš
uživatel
poky1
17.12.2007, 18:08.08

RE: CS Link změna na UPC Direct

Máš na mysli monoblok.
uživatel
rysavy3
17.12.2007, 18:11.09

RE: CS Link změna na UPC Direct

Varuji před Globem za 300Kč, to je kxindl! Rv
uživatel
poky1
17.12.2007, 18:13.56

RE: CS Link změna na UPC Direct

mě globo zatím šlape
uživatel
fido1
17.12.2007, 18:14.55

RE: CS Link změna na UPC Direct

Pozor - vetsina monobloku je na 80-110cm parabolu !
uživatel
J a