| 17.12.2007, 18:05.56 | |
CS Link změna na UPC DirectMám CS Link, parabola 60cm.Chci UPC direct - musím točit s parabolou anebo by to šlo vyřešit brýlemi na obě Astry?Poradte ....díky |
![]() Vojda |
| 17.12.2007, 18:07.22 | |
RE: CS Link změna na UPC Directkonvektor na dve družice 19,2E a 23,5E neviem ako sa to volá |
![]() Jupi |
| 17.12.2007, 18:07.38 | |
RE: CS Link změna na UPC Directmonoblok a točit nemusíš |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 18:08.08 | |
RE: CS Link změna na UPC DirectMáš na mysli monoblok. |
![]() rysavy3 |
| 17.12.2007, 18:11.09 | |
RE: CS Link změna na UPC DirectVaruji před Globem za 300Kč, to je kxindl! Rv |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 18:13.56 | |
RE: CS Link změna na UPC Directmě globo zatím šlape |
![]() fido1 |
| 17.12.2007, 18:14.55 | |
RE: CS Link změna na UPC DirectPozor - vetsina monobloku je na 80-110cm parabolu ! |
![]() J a |