Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:10.21

Nova cinema Digi TV

Mě jede Nova Cinema v Digi TV
uživatel
CL55
17.12.2007, 18:11.43

RE: Nova cinema Digi TV

a co jako?
uživatel
ss2digi
17.12.2007, 18:12.19

RE: Nova cinema Digi TV

umíš i číst? nebo jenom psát? :bomb:
uživatel
poky1
17.12.2007, 18:12.43

Digi

Jede stale na stare klice.
uživatel
aries
17.12.2007, 18:13.17

RE: Nova cinema Digi TV

Myslel jsem že je taky kodovana.
uživatel
CL55
17.12.2007, 18:15.09

RE: Nova cinema Digi TV

aries díky za vysvětlení
uživatel
CL55
17.12.2007, 18:19.17

Digi

Nemas zac,ale uz by to chtelo klice na ten zbytek.
uživatel
aries
17.12.2007, 18:22.22

uff

takž podruhé: na 12717 V 18400 jede na 00key jak nova tak travel tak test kanál
uživatel
cb21
17.12.2007, 18:34.21

Digi

Myslis ze to nevime?
uživatel
aries