| 17.12.2007, 18:10.21 | |
Nova cinema Digi TVMě jede Nova Cinema v Digi TV |
![]() CL55 |
| 17.12.2007, 18:11.43 | |
RE: Nova cinema Digi TVa co jako? |
![]() ss2digi |
| 17.12.2007, 18:12.19 | |
RE: Nova cinema Digi TVumíš i číst? nebo jenom psát? :bomb: |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 18:12.43 | |
DigiJede stale na stare klice. |
![]() aries |
| 17.12.2007, 18:13.17 | |
RE: Nova cinema Digi TVMyslel jsem že je taky kodovana. |
![]() CL55 |
| 17.12.2007, 18:15.09 | |
RE: Nova cinema Digi TVaries díky za vysvětlení |
![]() CL55 |
| 17.12.2007, 18:19.17 | |
DigiNemas zac,ale uz by to chtelo klice na ten zbytek. |
![]() aries |
| 17.12.2007, 18:22.22 | |
ufftakž podruhé: na 12717 V 18400 jede na 00key jak nova tak travel tak test kanál |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 18:34.21 | |
DigiMyslis ze to nevime? |
![]() aries |