Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:10.27

dvojtunerový prijímač s emu

existuje? Ak áno, aký? nemyslím tie od Digi (tie zrejme emu nepodporujú..) Ďakujem.
uživatel
MarianS
17.12.2007, 18:11.00

RE: dvojtunerový prijímač s emu

fergasn 8900
uživatel
ss2digi
17.12.2007, 18:14.35

RE: dvojtunerový prijímač s emu

čiže okolo 10.000 Sk... áno?...tzn. radšej dva lacnejšie prijímače :)))
uživatel
MarianS
18.12.2007, 07:20.16

RE: dvojtunerový prijímač s emu

ze by mel ferda 2 tunery to je mi tedy novina Rv
uživatel
PowerPC