| 17.12.2007, 18:10.27 | |
dvojtunerový prijímač s emuexistuje? Ak áno, aký? nemyslím tie od Digi (tie zrejme emu nepodporujú..) Ďakujem. |
![]() MarianS |
| 17.12.2007, 18:11.00 | |
RE: dvojtunerový prijímač s emufergasn 8900 |
![]() ss2digi |
| 17.12.2007, 18:14.35 | |
RE: dvojtunerový prijímač s emučiže okolo 10.000 Sk... áno?...tzn. radšej dva lacnejšie prijímače :))) |
![]() MarianS |
| 18.12.2007, 07:20.16 | |
RE: dvojtunerový prijímač s emuze by mel ferda 2 tunery to je mi tedy novina Rv |
![]() PowerPC |