Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:34.59

de někomu astra3 a hodbird

jde vám astra 3 a hodbird 1-5 nebo je chyba jenom u mě potřeboval sem si naskenovat satelit i správný diseq qC 4SW
no a nejdou mi takm se ptám
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 18:36.33

RE: de někomu astra3 a hodbird

jo a ukazuje mito žádní nebo špatný signál tak prosím o pomoc
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 18:40.24

RE: de někomu astra3 a hodbird

Nejdú asi spadli .
uživatel
Patko
17.12.2007, 18:40.36

RE: de někomu astra3 a hodbird

to jsi ho už stihnul koupit no ty jsi ,ale blesk :fuming: n
uživatel
Karlos1
17.12.2007, 18:44.20

na poli

před barákem mi leží nějaké dvě družice :bigeyes: :))) :))) :))) spadli :)))
uživatel
cb21
17.12.2007, 18:47.10

RE: de někomu astra3 a hodbird

musíš to nastavit v přijímači jednotlivé družice k vstupům do diseq...zkráceně řečeno :O
uživatel
Karlos1
17.12.2007, 19:38.42

RE: de někomu astra3 a hodbird

malo ti to boucha zrejme , pridej vic bpm at to ma poradny grady, to sou otazky ze to sem se dlouho nenasmal. podle me to mas nastaveny spatne, ty diseki dej do deky a druzici na palici :))) idealne precist navod
uživatel
bublajs