| 17.12.2007, 18:34.59 | |
de někomu astra3 a hodbirdjde vám astra 3 a hodbird 1-5 nebo je chyba jenom u mě potřeboval sem si naskenovat satelit i správný diseq qC 4SWno a nejdou mi takm se ptám |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 18:36.33 | |
RE: de někomu astra3 a hodbirdjo a ukazuje mito žádní nebo špatný signál tak prosím o pomoc |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 18:40.24 | |
RE: de někomu astra3 a hodbirdNejdú asi spadli . |
![]() Patko |
| 17.12.2007, 18:40.36 | |
RE: de někomu astra3 a hodbirdto jsi ho už stihnul koupit no ty jsi ,ale blesk :fuming: n |
![]() Karlos1 |
| 17.12.2007, 18:44.20 | |
na polipřed barákem mi leží nějaké dvě družice :bigeyes: :))) :))) :))) spadli :))) |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 18:47.10 | |
RE: de někomu astra3 a hodbirdmusíš to nastavit v přijímači jednotlivé družice k vstupům do diseq...zkráceně řečeno :O |
![]() Karlos1 |
| 17.12.2007, 19:38.42 | |
RE: de někomu astra3 a hodbirdmalo ti to boucha zrejme , pridej vic bpm at to ma poradny grady, to sou otazky ze to sem se dlouho nenasmal. podle me to mas nastaveny spatne, ty diseki dej do deky a druzici na palici :))) idealne precist navod |
![]() bublajs |