Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:36.26

registracia cz karty

Dobry den vsetkym,mam taky problem.Nenasiel by sa tu neaky laskavy cesky obcan,ktory by mi zaregistroval cesku kartu ? jedna sa o kartu na prijem cz stanic CT1,2,Nova,Prima, na slovensku a musi byt tato karta zaregistrovana na ceskeho obcana.a ten musi platit koncesionarsky poplatok.Ziadne ine poplatky ten dotycny neplati.VDAKA este raz.

v Pripade mozte ma kontaktovat na icq 289 485 415
uživatel
mozgie
17.12.2007, 19:10.31

RE: registracia cz karty

Pozri si www.skylink.sk
uživatel
pozol
17.12.2007, 19:24.18

ako ano

Ako Ano ale ja uz som kupil, no respektive moj oco kartu na slovensku a musim mu ju zaregitrovat a nechem zas kupovat nieco ine, ide o to .ale stejne dik.
uživatel
mozgie
17.12.2007, 19:46.22

RE: registracia cz karty

Dobre si to prečítaj dá sa aj na starú kartu.
uživatel
pozol
17.12.2007, 20:08.06

ehm

cakaj neak to nemozem najst.SKus byt konkretny.Dikes
uživatel
mozgie
17.12.2007, 21:20.07

RE: registracia cz karty

Však si to zaregistruj na seba.Prečítaj si podmienky a ak si vychodil aspoň 5 tried ľudových tak Ti musí byť jasne,že si tak Gital kartu ako aj kartu T-T môžeš zaregistrovať na seba.Pri registrácii cez internet je potrebná iba adresa,ktorá môže byť aj slovenská.Číslo SIPO,ktoré bolo voľakedy povinný údaj už nie je potrebný.Však si to môže každý pečítať,tak neviem prečo tu stále niekdo hľada českého občana na zaregistrovanie českej karty.Tak sa to registruje už zo pár mesiacov.
uživatel
letas