| 17.12.2007, 18:36.26 | |
registracia cz kartyDobry den vsetkym,mam taky problem.Nenasiel by sa tu neaky laskavy cesky obcan,ktory by mi zaregistroval cesku kartu ? jedna sa o kartu na prijem cz stanic CT1,2,Nova,Prima, na slovensku a musi byt tato karta zaregistrovana na ceskeho obcana.a ten musi platit koncesionarsky poplatok.Ziadne ine poplatky ten dotycny neplati.VDAKA este raz.v Pripade mozte ma kontaktovat na icq 289 485 415 |
![]() mozgie |
| 17.12.2007, 19:10.31 | |
RE: registracia cz kartyPozri si www.skylink.sk |
![]() pozol |
| 17.12.2007, 19:24.18 | |
ako anoAko Ano ale ja uz som kupil, no respektive moj oco kartu na slovensku a musim mu ju zaregitrovat a nechem zas kupovat nieco ine, ide o to .ale stejne dik. |
![]() mozgie |
| 17.12.2007, 19:46.22 | |
RE: registracia cz kartyDobre si to prečítaj dá sa aj na starú kartu. |
![]() pozol |
| 17.12.2007, 20:08.06 | |
ehmcakaj neak to nemozem najst.SKus byt konkretny.Dikes |
![]() mozgie |
| 17.12.2007, 21:20.07 | |
RE: registracia cz kartyVšak si to zaregistruj na seba.Prečítaj si podmienky a ak si vychodil aspoň 5 tried ľudových tak Ti musí byť jasne,že si tak Gital kartu ako aj kartu T-T môžeš zaregistrovať na seba.Pri registrácii cez internet je potrebná iba adresa,ktorá môže byť aj slovenská.Číslo SIPO,ktoré bolo voľakedy povinný údaj už nie je potrebný.Však si to môže každý pečítať,tak neviem prečo tu stále niekdo hľada českého občana na zaregistrovanie českej karty.Tak sa to registruje už zo pár mesiacov. |
![]() letas |