Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 18:52.09

Public TV

Ahoj,nevíte jaké bude programové schéma této stanice od ledna,kdy ma skončit zkušební vysílání?
uživatel
bean
17.12.2007, 18:54.05

mr.bean

no to už měli zkončit zkušebku v listopadu jak psali!! :fuming: :bomb: je to ostuda...nova c.je natvrdo už od první vteřiny
uživatel
cb21
17.12.2007, 18:55.36

cb21

asi nestihli:)
uživatel
bean
17.12.2007, 19:03.50

RE: Public TV

Mozna ZKOUSI kolik toho divak vydrzi
uživatel
Chytrolin
17.12.2007, 19:06.54

Chytrolin

jen aby neskončili jako TOP TV,nebo ty stanice co měly začit vysilat do konce roku na CS Linku,Mediko atd.
uživatel
bean
17.12.2007, 19:15.00

RE: Public TV

..... tak to bych mozna i uvital :-) ..... :scared:
uživatel
Chytrolin