| 17.12.2007, 18:52.09 | |
Public TVAhoj,nevíte jaké bude programové schéma této stanice od ledna,kdy ma skončit zkušební vysílání? |
![]() bean |
| 17.12.2007, 18:54.05 | |
mr.beanno to už měli zkončit zkušebku v listopadu jak psali!! :fuming: :bomb: je to ostuda...nova c.je natvrdo už od první vteřiny |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 18:55.36 | |
cb21asi nestihli:) |
![]() bean |
| 17.12.2007, 19:03.50 | |
RE: Public TVMozna ZKOUSI kolik toho divak vydrzi |
![]() Chytrolin |
| 17.12.2007, 19:06.54 | |
Chytrolinjen aby neskončili jako TOP TV,nebo ty stanice co měly začit vysilat do konce roku na CS Linku,Mediko atd. |
![]() bean |
| 17.12.2007, 19:15.00 | |
RE: Public TV..... tak to bych mozna i uvital :-) ..... :scared: |
![]() Chytrolin |