Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 20:10.02

Orsat/Orava CR200+motor

Čauky potřeboval bych poradit s nastavením motoruStrong 2100) na Orsat/Orava CR200+ dík za každou radu!Nechce mi sním komunikovat.
uživatel
snoop69
17.12.2007, 22:07.14

RE: Orsat/Orava CR200+motor

CR200 nepodporuje USALS - preto je nutne nastavovat kazdu druzicu samostane - natocenim a ulozenim . Ale da sa- len treba na to nervy. :) Diseqc 1 vypnut ,prejst dole na motor, stlacit OK, vybrat TP - a pohyb bud v rezime instalater,alebo uzivatel. Po najdeni spravnej pozicie spodnu polozku zmen sipkou vpravo na ulozit a 2x potvrd.
uživatel
grantec
18.12.2007, 07:12.18

Není pravda

Stačí nastavit 1 družici jako referenční a potom funguje automaticky. Mám nastaveno 15 st E.
uživatel
pvicenik
18.12.2007, 11:13.04

RE: Orsat/Orava CR200+motor

Staci - pokial ma novsi fw . Pokial ma starsi ako 2 roky -polozka prepocitaj tam sice je, ale mu nepomoze. A nema tam ani ASTRA 23,5. Treba rucne editovat Kopernikus. Pisal,ze mu motor nekomunikuje- to znamena, ze ma stary fw. Keby komunikoval - nepise sem.
uživatel
grantec