| 17.12.2007, 20:10.02 | |
Orsat/Orava CR200+motorČauky potřeboval bych poradit s nastavením motoruStrong 2100) na Orsat/Orava CR200+ dík za každou radu!Nechce mi sním komunikovat. |
![]() snoop69 |
| 17.12.2007, 22:07.14 | |
RE: Orsat/Orava CR200+motorCR200 nepodporuje USALS - preto je nutne nastavovat kazdu druzicu samostane - natocenim a ulozenim . Ale da sa- len treba na to nervy. :) Diseqc 1 vypnut ,prejst dole na motor, stlacit OK, vybrat TP - a pohyb bud v rezime instalater,alebo uzivatel. Po najdeni spravnej pozicie spodnu polozku zmen sipkou vpravo na ulozit a 2x potvrd. |
![]() grantec |
| 18.12.2007, 07:12.18 | |
Není pravdaStačí nastavit 1 družici jako referenční a potom funguje automaticky. Mám nastaveno 15 st E. |
![]() pvicenik |
| 18.12.2007, 11:13.04 | |
RE: Orsat/Orava CR200+motorStaci - pokial ma novsi fw . Pokial ma starsi ako 2 roky -polozka prepocitaj tam sice je, ale mu nepomoze. A nema tam ani ASTRA 23,5. Treba rucne editovat Kopernikus. Pisal,ze mu motor nekomunikuje- to znamena, ze ma stary fw. Keby komunikoval - nepise sem. |
![]() grantec |