| 17.12.2007, 20:19.25 | |
Nahrávání z různých transpordérůčtu recenzi nového DM7025 Plus kde jde současně nahrávat různé pořady z různých transpordérů. Umí toto i DM 7025? Mám ho ale nahraje mi to jen pořad na který mám naladěno - jinak je záznam černý. Je to jen otázka nastavení nebo to 7025 neumí ?Díky |
![]() ZED |
| 17.12.2007, 20:21.12 | |
RE: Nahrávání z různých transpordérůpokud má 2tunery, tak proč by to nešlo |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 20:31.18 | |
ZEDpokud nemas dual konvertor a dva kabely do dvou vstupu v prijimaci tak to asi nejde ale nevim urcite jen logika konvertor ma 18voltu na horizontal a kdyz chces druhy program vertikal 13voltu tak to nemuze jit :8) |
![]() uai1 |