Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 20:24.12

Už si nevím rady

prosim vás nejdemi astra 3 a hodbird 1-5 ukazuje semi chyba signálu diseq mam dobře nastavenej mam tam diseq qC 4SW tak už si nevim rady poradí mi někdo jsem začátečník jak to dát do hromady
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 20:33.20

DjTommy

mozna spatny diseq :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 20:33.31

RE: Už si nevím rady

možná chyba v přepínači...
uživatel
Bugywugy
17.12.2007, 20:34.10

RE: Už si nevím rady

pozri na 2 stranu,tam to mas rozpisane ze astra 3 a hot bird padli sig.
uživatel
peter38
17.12.2007, 20:35.12

RE: Už si nevím rady

signály jsou dávno ok
uživatel
Bugywugy
17.12.2007, 20:35.25

peter38

:laughing:
uživatel
uai1
17.12.2007, 20:35.37

DjTommy, napiš jaký přijímač...

Z toho, jak jsi zeptal, ja jasné, že se marně pokoušíš zvítězit nad hmotou. Musíš Tvůj problém ale popsat !
1. Jaký máš přijímač?
2. Jakou máš parabolu, konvertory a DiSEqC přpepínač (relé) a na jaké staelity.
3. Kdo Ti to dělal ?
4. Už Ti to někdy šlo?
uživatel
bob.r
17.12.2007, 20:36.00

RE: Už si nevím rady

kdyz ty hotbirdi a astri 3 napojis naprimo tak to jde ? jesi jo tak mas blbe diseki a jesi ne tak mas blbe nastelovany lnb.
uživatel
bublajs
17.12.2007, 20:39.59

RE: Už si nevím rady

Zkus propojit LNB napřímo bez diseqcu a naladit, pak propoj diseqc a hned uvidíš kde je chyba......
uživatel
333
17.12.2007, 20:41.00

RE: Už si nevím rady

Chtěl jsi napsat napojýš, že jo? On to jinak nepochopí. :laughing:
uživatel
poky1
17.12.2007, 20:45.27

poky1

co se mu posmivas,minule jsem byl v obchode a prodavac skoro nemel cas co tam mel prijimacu aby lidem naladil nova cinema :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 20:51.27

uai1

To je možné, ovšem on už zde zanechal bohužel dneska více výplodů, si počteš. Chybu či překlep udělá každý, ale tohle je silná káva. (diseky atd.) :laughing:
uživatel
poky1
17.12.2007, 20:54.36

RE: Už si nevím rady

myslím tím toho dýdžeje
uživatel
poky1
17.12.2007, 20:57.29

RE: Už si nevím rady

dizej je mekej. ma malo bpm a diseki sou teprv zacatek :) jeste nenasel ani navod na prijimac :)
uživatel
bublajs
17.12.2007, 20:59.48

poky1

kazdy nerozumi vsemu a chce koukat radeji se poustej do tech co zakladaj stale Digi ty taky treba nevis co je akvs nebo rst :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 21:04.14

RE: Už si nevím rady

To je možné, ale tenhle zatím ani nenapsal co má vůbec doma za stroj, zda mu to někdy jelo, zda jde o novou instalaci, zda má LNB vůbec seřízené.
To je pak velmi těžké.
uživatel
poky1
17.12.2007, 21:08.18

Už si nevím rady

kdyz mu odpovis hulvatsky tak ho prejde chut na dalsi diskusi :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 21:13.52

uai1

Kde jsem mu odpověděl sprostě??? Naopak, Komenský by vstal z mrtvejch, kdyby to slyšel.
:laughing:
Možná si myslí, že vše co má červeně podtržené je naprosto správně, potom se velmi omlouvám.
Už si četl jeho předchozí vlákno? :O
uživatel
poky1
17.12.2007, 21:18.56

poky1

to nebylo osobni primo na tebe ale vseobecne kdyz se nekdo zepta na blbost pro nas samozrejmou tak to neni na nadavani horsi kdyz se pta na to same 20 lidi na dvou stranach v 10 tematech :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 21:20.59

poky1

precti ty odpovedi co dostal jestli jsou normalni :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 21:26.58

RE: Už si nevím rady

děkuji všem co se mě zastávaj a proty co odepisujou blbe odpovědi tak ty mě aspolotně nezaj maj a jeto moje věc jak píšu
uživatel
DjTommy
17.12.2007, 21:38.24

DjTommy

po jednom je zapojuj na primo a az to seridis tak to dej pres diseq. v prijimaci ho nejdriv vypni pri serizovani a pak ho spravne nastav :8)
uživatel
uai1
17.12.2007, 21:55.21

DjTommy

jeto moje věc jak píšu....ale lidi to po tobě musí přečíst ! Talže to není jenom tvoje věc !
uživatel
Tondach
17.12.2007, 22:05.37

RE: Už si nevím rady

aspolotne ho to nezaj maj :) ... netusite co to je za nareci ?
uživatel
bublajs