| 17.12.2007, 20:24.12 | |
Už si nevím radyprosim vás nejdemi astra 3 a hodbird 1-5 ukazuje semi chyba signálu diseq mam dobře nastavenej mam tam diseq qC 4SW tak už si nevim rady poradí mi někdo jsem začátečník jak to dát do hromady |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 20:33.20 | |
DjTommymozna spatny diseq :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 20:33.31 | |
RE: Už si nevím radymožná chyba v přepínači... |
![]() Bugywugy |
| 17.12.2007, 20:34.10 | |
RE: Už si nevím radypozri na 2 stranu,tam to mas rozpisane ze astra 3 a hot bird padli sig. |
![]() peter38 |
| 17.12.2007, 20:35.12 | |
RE: Už si nevím radysignály jsou dávno ok |
![]() Bugywugy |
| 17.12.2007, 20:35.25 | |
peter38:laughing: |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 20:35.37 | |
DjTommy, napiš jaký přijímač...Z toho, jak jsi zeptal, ja jasné, že se marně pokoušíš zvítězit nad hmotou. Musíš Tvůj problém ale popsat !1. Jaký máš přijímač? 2. Jakou máš parabolu, konvertory a DiSEqC přpepínač (relé) a na jaké staelity. 3. Kdo Ti to dělal ? 4. Už Ti to někdy šlo? |
![]() bob.r |
| 17.12.2007, 20:36.00 | |
RE: Už si nevím radykdyz ty hotbirdi a astri 3 napojis naprimo tak to jde ? jesi jo tak mas blbe diseki a jesi ne tak mas blbe nastelovany lnb. |
![]() bublajs |
| 17.12.2007, 20:39.59 | |
RE: Už si nevím radyZkus propojit LNB napřímo bez diseqcu a naladit, pak propoj diseqc a hned uvidíš kde je chyba...... |
![]() 333 |
| 17.12.2007, 20:41.00 | |
RE: Už si nevím radyChtěl jsi napsat napojýš, že jo? On to jinak nepochopí. :laughing: |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 20:45.27 | |
poky1co se mu posmivas,minule jsem byl v obchode a prodavac skoro nemel cas co tam mel prijimacu aby lidem naladil nova cinema :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 20:51.27 | |
uai1To je možné, ovšem on už zde zanechal bohužel dneska více výplodů, si počteš. Chybu či překlep udělá každý, ale tohle je silná káva. (diseky atd.) :laughing: |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 20:54.36 | |
RE: Už si nevím radymyslím tím toho dýdžeje |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 20:57.29 | |
RE: Už si nevím radydizej je mekej. ma malo bpm a diseki sou teprv zacatek :) jeste nenasel ani navod na prijimac :) |
![]() bublajs |
| 17.12.2007, 20:59.48 | |
poky1kazdy nerozumi vsemu a chce koukat radeji se poustej do tech co zakladaj stale Digi ty taky treba nevis co je akvs nebo rst :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 21:04.14 | |
RE: Už si nevím radyTo je možné, ale tenhle zatím ani nenapsal co má vůbec doma za stroj, zda mu to někdy jelo, zda jde o novou instalaci, zda má LNB vůbec seřízené.To je pak velmi těžké. |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 21:08.18 | |
Už si nevím radykdyz mu odpovis hulvatsky tak ho prejde chut na dalsi diskusi :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 21:13.52 | |
uai1Kde jsem mu odpověděl sprostě??? Naopak, Komenský by vstal z mrtvejch, kdyby to slyšel.:laughing: Možná si myslí, že vše co má červeně podtržené je naprosto správně, potom se velmi omlouvám. Už si četl jeho předchozí vlákno? :O |
![]() poky1 |
| 17.12.2007, 21:18.56 | |
poky1to nebylo osobni primo na tebe ale vseobecne kdyz se nekdo zepta na blbost pro nas samozrejmou tak to neni na nadavani horsi kdyz se pta na to same 20 lidi na dvou stranach v 10 tematech :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 21:20.59 | |
poky1precti ty odpovedi co dostal jestli jsou normalni :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 21:26.58 | |
RE: Už si nevím radyděkuji všem co se mě zastávaj a proty co odepisujou blbe odpovědi tak ty mě aspolotně nezaj maj a jeto moje věc jak píšu |
![]() DjTommy |
| 17.12.2007, 21:38.24 | |
DjTommypo jednom je zapojuj na primo a az to seridis tak to dej pres diseq. v prijimaci ho nejdriv vypni pri serizovani a pak ho spravne nastav :8) |
![]() uai1 |
| 17.12.2007, 21:55.21 | |
DjTommyjeto moje věc jak píšu....ale lidi to po tobě musí přečíst ! Talže to není jenom tvoje věc ! |
![]() Tondach |
| 17.12.2007, 22:05.37 | |
RE: Už si nevím radyaspolotne ho to nezaj maj :) ... netusite co to je za nareci ? |
![]() bublajs |