Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 20:35.27

nagra 3

Datum přidání: 17.12.2007, 20:29.44 DNES!


Vie niekdo odskusat na DM 7... mne to Openbox na to
nereoguje.Dajte vediet ak nieco
Provider for nagra 3 id = prov 01EFC (TEST KEYSProvider for nagra 3 id = prov 01EFC= N 01EFC 00 ....key.... SECA3 D+ FOR TEST
N 01EFC 00 d74a189fb7b655a773a7696d021d4485
S 4101 00 d74a189fb7b655a773a7696d021d4485
uživatel
bajo2
17.12.2007, 20:38.29

nagra3

ja som to nasiel na anaimgr.com
uživatel
bajo2
17.12.2007, 20:46.31

RE: nagra 3

už jses na to ptal o pár řádek níže v Digi, tak proč zakládáš nové....
..a že jsme to zkoušeli už dávno všichni Rv
uživatel
Xon