| 17.12.2007, 21:08.52 | |
Jsem f pasti!Mám GI8300, motor a 80cm talíř. Něco jsem špatně udělal a nejsem schopný naladit signál na thoru. Vím že Digi nejede nejsem pitomec, ale ukazuje mi to malý signál. Mělo by to být v paměti, nebo jsem něco přepsal? Jak z toho ven? 6e by LNB, disq nebo co? Dám třeba Thor 12643/V/27500, 3/4 a signál žádný. Co jsem to proved! |
![]() mavrucco |
| 17.12.2007, 21:11.18 | |
RE: Jsem f pasti!Mne ide Digi na Intelsate, nie na Thore... |
![]() MarianS |
| 17.12.2007, 21:28.51 | |
pastno neviem ci ti vlastne motor toci a ci si tam vlastne signal mal.pokial ano tak so mohol zmenit usals,alebo cez diseq ho odkrokoval zo spravnej pozicie.mal si vlastne na tom tchore signal alebo nie? |
![]() danmikes |
| 17.12.2007, 21:34.57 | |
RE: Jsem f pasti!měl všechno bylo v pohodě, vím že jsem něco zapinkal při posunutí motoru a ted nevím jak z toho |
![]() mavrucco |
| 17.12.2007, 21:47.39 | |
pasttak si pozri ci mas dobre nastevenia pri tchore,co tam mas usals alebo co.prip. vrat sa na nulovy bod a daj si usals pri kazdej druzici a ak ju nenetoci tak ju skus rucne dokrokovat |
![]() danmikes |
| 17.12.2007, 22:42.22 | |
FČELA,ja tu snad prasknu smíchy! |
![]() spyko |