Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 21:08.52

Jsem f pasti!

Mám GI8300, motor a 80cm talíř. Něco jsem špatně udělal a nejsem schopný naladit signál na thoru. Vím že Digi nejede nejsem pitomec, ale ukazuje mi to malý signál. Mělo by to být v paměti, nebo jsem něco přepsal? Jak z toho ven? 6e by LNB, disq nebo co? Dám třeba Thor 12643/V/27500, 3/4 a signál žádný. Co jsem to proved!
uživatel
mavrucco
17.12.2007, 21:11.18

RE: Jsem f pasti!

Mne ide Digi na Intelsate, nie na Thore...
uživatel
MarianS
17.12.2007, 21:28.51

past

no neviem ci ti vlastne motor toci a ci si tam vlastne signal mal.pokial ano tak so mohol zmenit usals,alebo cez diseq ho odkrokoval zo spravnej pozicie.mal si vlastne na tom tchore signal alebo nie?
uživatel
danmikes
17.12.2007, 21:34.57

RE: Jsem f pasti!

měl všechno bylo v pohodě, vím že jsem něco zapinkal při posunutí motoru a ted nevím jak z toho
uživatel
mavrucco
17.12.2007, 21:47.39

past

tak si pozri ci mas dobre nastevenia pri tchore,co tam mas usals alebo co.prip. vrat sa na nulovy bod a daj si usals pri kazdej druzici a ak ju nenetoci tak ju skus rucne dokrokovat
uživatel
danmikes
17.12.2007, 22:42.22

FČELA,

ja tu snad prasknu smíchy!
uživatel
spyko