| 17.12.2007, 21:18.51 | |
SF 9000 sat vyhledávačAhoj všichni. Máte někdo zkušenost s SF 9000 ? Já používámSatloock micro, ale ten stojí 3x více. Jde mně hlavně o Digi.Něktéří montážníci používají pouze pípák a já je chci donutit, aby si pořídili něco lepšího. |
![]() George |
| 18.12.2007, 06:11.14 | |
Drahý merák???Ja som nie montážnik,ale včera som bol namontovať parabolu svojmu švagrovi.Nasadil som ju na konzolu a pohľadom na parabolu susedného domu som nastavil približne smer a eleváciu.Keďže nemám merák použil som na vizuálne nastavenie jeden maličký telkáč (taký kempový 100 mm uhlopriečka)k nemu 5m koaxialu od recievra a za 10 minút som bol z nastavením hotový.Ja som bol spokojný,švagor bol spokojný a kto ma teraz donúti aby som si kupoval nejaký merák? :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() robina2 |