| 17.12.2007, 21:26.36 | |
Pre Babui Ferguson FXDík za info. FX Editor mám. Prosil by som podrobnejšie postup stiahnutia settingu do PC systémom " Pobierz z tunera" ... (v akom stave prijímač, treba zadať čísla cez DO ? ...). Prostredníctvom fóra alebo na ICQ 223371280. Vopred dík. |
![]() muju |