Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 21:46.23

Potřebuji radu.

Vím,že se tady o tom diskutovalo,ale jak mám nejlépe propojit SATELIT-DVD-LCD.Trošku detailněji ať tomu rozumím.Díky
uživatel
pichac
17.12.2007, 22:11.24

RE: Potřebuji radu.

píchači, nejlépe to bude kabelama. R^ a neprojevuj mi žádnou vděčnost, když můžu, tak pomůžu ;)
uživatel
kuzma
17.12.2007, 22:29.19

RE: Potřebuji radu.

Kuzmo,snaž se trochu
uživatel
pichac
17.12.2007, 22:34.43

RE: Potřebuji radu.

snažím se, co mi síly stačí. :bigeyes:
uživatel
kuzma
17.12.2007, 22:36.25

RE: Potřebuji radu.

Sat. pokud nemá výstup HDMI,tak scart výstup "TV" předvolit v menu výstup RGB a v LCD vstup scart RGB + navolit v menu TV. DVD s HDMI stejné jak SAT, jinak použít výstup Y,Pb,Pr - component- pro obraz, jsou to cinch výstup.patice v DVD - červená, modrá,zelená - to je na vstupu i u LCD. Propojit cinch propojovacím kabelem - podle barev, v DVD musíš předvolit výstup pro Y,Pb,Pr a zvolit vstup v menu TV. Dále musíš DVD s TV propojit audio-zvuk je to červený cinch R-pravý, bílí nebo černý cinch L-levý a stejně do cinch vstup v TV - dvoj-cinch AV kabel "stejné barvy". Máš-li HDMI - propojit DVD a TV HDMI kabelem a zvuk jako u componentu, to samé u SAT. 2) Méně kvalitnější je propojení vše scart kabelem - z DVD do SAT vstup VCR, za SAT výstup TV do LCD vstup RGB. V DVD a SAT. předvolit výstup RGB. + Ze SATU si cinchama můžeš vytáhnout AV kabelem zvuk do zesilovače, 2+1 nebo věže. 3) V návodech je to většinou vyobrazeno.
uživatel
CES
17.12.2007, 22:46.01

RE: Potřebuji radu.

díky
uživatel
pichac
18.12.2007, 06:21.45

RE: Potřebuji radu.

TO - kuzma.Bež prodávat hodinky a neotravuj.
uživatel
hobza