Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 21:51.48

60parabola na 23.5 ?

máte zkušenosti s 60 parabolou na 23.5... mě občas vypadne signál.....Openbox 810 na starém Humaxu 5500 ok.....je to možné......je tdy OP 810 horší?...
uživatel
peta
17.12.2007, 22:01.56

RE: 60parabola na 23.5 ?

mam em200cr a nemam problem, signal nikam nepada ani pri tom ,,velkym snezeni,, pri kterym tu vsichni kriceli ze jim to nekdo rusi. mam to ale v zavetri defakto pod strechou takze i pri tom snezeni sem nemel zadny cepice aspol. signal klesnul tak o 8% kdyz snezilo tak ze nebylo videt na 150 metru
uživatel
bublajs
17.12.2007, 22:04.47

RE: 60parabola na 23.5 ?

já jsem ted docela z OPenBoxu zklamanej!!!!!!! bud je tak citlivej nebo nevím doposud jsem měl 4 roky HUmaxe 5500 a nikdy žádné problémy jako ted co mám OpenBox 810.....
uživatel
peta
17.12.2007, 22:05.38

RE: 60parabola na 23.5 ?

45cm parabola na 23.5 bez problemu. LNB Best 0,1dB , rec.TMS1500CI+
uživatel
yan
17.12.2007, 22:06.15

to chyba peta

já si beru do práce 30tku parabolu a vše bez problémů a s rezervou!!!!opravdu...je možné,že máš slabý LNB či pokřivenou parabolu....ehm...pokud jsi v ČR:-)))V Praze se mi zdařilo chytit 23stupnu na 20cm víčko od bojleru.Je taky možné,že máš zarušen příjem cizími věcmi(bezdr.telefon dect a podobně)
uživatel
cb21
17.12.2007, 22:12.50

RE: 60parabola na 23.5 ?

LNB 0.6 ten tak nevím......
uživatel
peta
17.12.2007, 22:57.23

peta

no na 60 100% ale asi tam je chyba...nastavení,tupej přijmač...mno je toho dost...zkus si to od někoho zkontrolovat:-/
uživatel
cb21