Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 21:54.25

ILL. M2S

Vie niekto ako na M2S bez multicam s UPC kartou? Momentalne mi slape VECTRA 5.12, multicam mam premazany niektorou poslednou verziou. Je mozna kombinacia UPC+Vectra 5.12? Ak ano, aky je potrebny multicam. Dik za info.
uživatel
icoq
17.12.2007, 21:59.44

ILL. M2S

bez multicamu nerozchodis citacku kariet
uživatel
seter
17.12.2007, 22:03.09

RE: ILL. M2S

napred nahraj multicam 1.10 potom teprve Vectru 5.12 a musi to jet cus :)))
uživatel
Forrest
17.12.2007, 23:19.39

To Forrest

dik za info, odskusane, slape ako ma, R^
uživatel
icoq