| 17.12.2007, 21:54.25 | |
ILL. M2SVie niekto ako na M2S bez multicam s UPC kartou? Momentalne mi slape VECTRA 5.12, multicam mam premazany niektorou poslednou verziou. Je mozna kombinacia UPC+Vectra 5.12? Ak ano, aky je potrebny multicam. Dik za info. |
![]() icoq |
| 17.12.2007, 21:59.44 | |
ILL. M2Sbez multicamu nerozchodis citacku kariet |
![]() seter |
| 17.12.2007, 22:03.09 | |
RE: ILL. M2Snapred nahraj multicam 1.10 potom teprve Vectru 5.12 a musi to jet cus :))) |
![]() Forrest |
| 17.12.2007, 23:19.39 | |
To Forrestdik za info, odskusane, slape ako ma, R^ |
![]() icoq |