| 17.12.2007, 22:02.52 | |
Golden Interstar SWAhoj, kde najdu ke stazeni ofic. soft. do Golden Interstar 8700 CRCI Premium? Diky. |
![]() Honza07 |
| 17.12.2007, 22:08.18 | |
Honzíkova cestasice těch vebů je dost ale nevim jestli existuje vubec original nový sw....zkus "tipo"stránky |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 22:09.10 | |
RE: Golden Interstar SWhttp://uploadgolden.iespana.es/http://www.sat-gi.mafro.info/ |
![]() mirec11 |
| 17.12.2007, 22:10.45 | |
mirecku podejte mi peroa je tam nový origoš? nejsou tam náhodou jen s emu? já na 8005ci nemohu sehnat nikde(nový origoš)...starý základní tam je |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 22:13.23 | |
RE: Golden Interstar SWAle ten origoš tam je! Treba nasadiť okuliare! |
![]() jklajban |
| 17.12.2007, 22:42.13 | |
RE: Golden Interstar SWDiky, ale jak poznam podle nazvu oficialni od neoficialniho? Poslete prosim nekdo primo odkaz na posledni ofic soft. do tohoto pristroje (8700). Dik |
![]() Honza07 |
| 17.12.2007, 23:04.47 | |
RE: Golden Interstar SWhttp://www.golden-interstar.com/html/xpeed_conax__receiver.html |
![]() mak |
| 17.12.2007, 23:06.11 | |
ještě přesnějihttp://www.golden-interstar.com/html/premium_conax__receiver1.html |
![]() mak |
| 18.12.2007, 00:11.25 | |
RE: Golden Interstar SWOK, dik moc. Pomohli jste mi. |
![]() Honza07 |