Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 22:06.57

K230CX/K270CX

Zdar Borci. Asi neřeknu žádnou novinku, ale cpal jsem setting do nového K270CX prográmkem Channel Editor II, který jsem používal na K230CX. K mému zděšení to nereagovalo. Proč? Jednoduše jsem zapoměl přepnout port na COM 2. Takže to funguje. Dobrou...
uživatel
Ládys
17.12.2007, 23:09.12

RE: K230CX/K270CX

Ano editor funguje, taky jsem na to minulý týden přišel aniž bych zapoměl přepnout COM. :))) Ahoj
uživatel
Zip