| 17.12.2007, 22:06.57 | |
K230CX/K270CXZdar Borci. Asi neřeknu žádnou novinku, ale cpal jsem setting do nového K270CX prográmkem Channel Editor II, který jsem používal na K230CX. K mému zděšení to nereagovalo. Proč? Jednoduše jsem zapoměl přepnout port na COM 2. Takže to funguje. Dobrou... |
![]() Ládys |
| 17.12.2007, 23:09.12 | |
RE: K230CX/K270CXAno editor funguje, taky jsem na to minulý týden přišel aniž bych zapoměl přepnout COM. :))) Ahoj |
![]() Zip |