| 18.12.2007, 08:35.48 | |
prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabole nikdydiky |
![]() ss2digi |
| 18.12.2007, 08:36.39 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...jasné, ako povieš! |
![]() anonym2 |
| 18.12.2007, 08:39.39 | |
REDAKCIA!!!Nie je to, co pise SS2Digi uz privela?Vcera tu urazal Slovakov, rozdeloval vsetkych na fore... Teraz len vstal a uz zase provokuje. Mam pocit, ze uz to zacina zavanat banom. |
![]() palces |
| 18.12.2007, 08:41.56 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...že mu vůbec odpovídáte.Kdyť je to nějaký onan. |
![]() kimi |
| 18.12.2007, 08:46.42 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...A čo tak hrozného napísal že už sem nemá písať ty otom nerozhoduješ ss2Digi len redakcia paraboly R^ |
![]() Jupi |
| 18.12.2007, 08:52.27 | |
ss2DigiVer , že ak by sme sa niekedy stretli, už by si po našom stretnutí do tej diskusie nepísal ani ty. |
![]() matov3 |
| 18.12.2007, 08:56.09 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...Chlapi nechte toho !!! čobolo tobolo! Hlavně že je mír! :8) |
![]() Rudolf |
| 18.12.2007, 09:04.06 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...ss2Digi je keket a je to zbytocne riesit |
![]() Director |
| 18.12.2007, 09:04.29 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...Prosím Vás, co je to COBOLY? Nenašel jsem vysvětlení tohoto výrazu ani v sekci ABC na parabole.:O |
![]() RAFI007 |
| 18.12.2007, 09:17.23 | |
007...tak som zvedavý na ten BANkedže sa tu za menšie veci rozdávali BANány... |
![]() Pontifex |
| 18.12.2007, 09:47.18 | |
ss2DigiSi ty ale chudák... Rv Rv |
![]() Milan C |
| 18.12.2007, 10:03.29 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...Dalsi chudak je tady - https://www.parabola.cz/forum/topic-14097/ |
![]() Ulicnik |
| 18.12.2007, 10:10.05 | |
RE: prosim coboly,nepiste do diskuzi na parabo...Banány rozdány. |
![]() redakce |