| 18.12.2007, 08:38.22 | |
problem s astrou 3Amám IPbox250,poslední enigma, mgcam1.25,newcs 1.30,motor bez usals.Na Astre3A se mi mění symbol rate z 27500 na 27344,mění se to i na jiných SR. Na jiném foru mi bylo doporučena výměna motoru,ale na jiných satelitech např.openbox,ferguson se toto neděje.Mohl by někdo poradit, kde je problém,nebo jak toto vyřešit?Předem děkuji |
![]() pavelheavy |
| 18.12.2007, 12:24.08 | |
IPBox 250Mám dojem že chyba je v softe.Mne robil problem monoblok na 19 -23,nedokazal prepnut z 19 na 23 a naopak.mam geminy 4.1.Najnovsia enigma je podla teba ktora?Ak mas enigmu z 24.10 tak ok ak nie skus nainstalovat tu. |
![]() peco |
| 19.12.2007, 10:35.20 | |
IPBox 250Mám tam AB enigmu z 1.10. od SF teamu |
![]() pavelheavy |