Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 08:38.22

problem s astrou 3A

mám IPbox250,poslední enigma, mgcam1.25,newcs 1.30,motor bez usals.Na Astre3A se mi mění symbol rate z 27500 na 27344,mění se to i na jiných SR. Na jiném foru mi bylo doporučena výměna motoru,ale na jiných satelitech např.openbox,ferguson se toto neděje.Mohl by někdo poradit, kde je problém,nebo jak toto vyřešit?Předem děkuji
uživatel
pavelheavy
18.12.2007, 12:24.08

IPBox 250

Mám dojem že chyba je v softe.Mne robil problem monoblok na 19 -23,nedokazal prepnut z 19 na 23 a naopak.mam geminy 4.1.Najnovsia enigma je podla teba ktora?Ak mas enigmu z 24.10 tak ok ak nie skus nainstalovat tu.
uživatel
peco
19.12.2007, 10:35.20

IPBox 250

Mám tam AB enigmu z 1.10. od SF teamu
uživatel
pavelheavy