Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 09:08.13

Ferguson 8800

Ferguson 8800,SW 11.04.0F při zadání klíčů DO heslo 1234 nefunguje. Neví někdo řešení? Z počítače všecnno OK a programy jedou,
uživatel
stapes
18.12.2007, 09:23.22

RE:Ferguson 8800

Editace klíčů

Klíče se nacházejí ve skrytém menu.
Do skrytého menu se dostaneme volbou MENU - DALŠÍ
Najedeme kurzorem na Tovární nastavení a na dálkovém
ovládání stiskneme 1234 a dostaneme se do kódovacích
systémů a klíčů.
Zde můžeme provádět ruční editaci klíčů.
Vyzkoušeno a musí to jet.
uživatel
jirc
18.12.2007, 09:37.29

Ferguson 8800

Všechno dělám jak popisuješ, ale po zadání 1234 se objeví hláška invalid code a je konec.Tak nevím.
uživatel
stapes
18.12.2007, 09:42.21

RE:Ferguson 8800

V tom případě se Ti ani neobjeví tabulka s kódovacími systémi?
uživatel
jirc
18.12.2007, 09:46.57

Ferguson 8800

Ne, pouze hláška invalid password.
uživatel
stapes
18.12.2007, 09:50.10

RE: Ferguson 8800

To je nesmysl, nesmíš mačkat Ok, jen napsat ty čísla. Jestli to nejde, máš špatnej soft...
uživatel
Fantomas
18.12.2007, 09:55.02

RE: Ferguson 8800

Ten soft SW 11.04.0F tam mám a vše jede.Zkusit ho znovu nahrát....opravdu nevím.
uživatel
jirc
18.12.2007, 10:04.34

Ferguson 8800

Pánové díky, zkusím to znovu přehrát.
uživatel
stapes
18.12.2007, 11:20.41

RE: Ferguson 8800

jen doplnim musis mit soft jak pise kolega ,ty mas original (bez toho F) a tam to nejde
uživatel
jofan
18.12.2007, 11:24.10

RE: Ferguson 8800

ech sem to spatne precet s tim F,jinak dobra rada u tohoto pristroje je dalkovacka takova nepovedena ,pokud u mne zadavam 1234 tak proste nekdy to nejde pač jsem nejakou cislici nevymack ,coz je u tohoto dalkace pekne na H...o,musim vic zatlacit
uživatel
jofan