| 18.12.2007, 09:08.13 | |
Ferguson 8800Ferguson 8800,SW 11.04.0F při zadání klíčů DO heslo 1234 nefunguje. Neví někdo řešení? Z počítače všecnno OK a programy jedou, |
![]() stapes |
| 18.12.2007, 09:23.22 | |
RE:Ferguson 8800Editace klíčůKlíče se nacházejí ve skrytém menu. Do skrytého menu se dostaneme volbou MENU - DALŠÍ Najedeme kurzorem na Tovární nastavení a na dálkovém ovládání stiskneme 1234 a dostaneme se do kódovacích systémů a klíčů. Zde můžeme provádět ruční editaci klíčů. Vyzkoušeno a musí to jet. |
![]() jirc |
| 18.12.2007, 09:37.29 | |
Ferguson 8800Všechno dělám jak popisuješ, ale po zadání 1234 se objeví hláška invalid code a je konec.Tak nevím. |
![]() stapes |
| 18.12.2007, 09:42.21 | |
RE:Ferguson 8800V tom případě se Ti ani neobjeví tabulka s kódovacími systémi? |
![]() jirc |
| 18.12.2007, 09:46.57 | |
Ferguson 8800Ne, pouze hláška invalid password. |
![]() stapes |
| 18.12.2007, 09:50.10 | |
RE: Ferguson 8800To je nesmysl, nesmíš mačkat Ok, jen napsat ty čísla. Jestli to nejde, máš špatnej soft... |
![]() Fantomas |
| 18.12.2007, 09:55.02 | |
RE: Ferguson 8800Ten soft SW 11.04.0F tam mám a vše jede.Zkusit ho znovu nahrát....opravdu nevím. |
![]() jirc |
| 18.12.2007, 10:04.34 | |
Ferguson 8800Pánové díky, zkusím to znovu přehrát. |
![]() stapes |
| 18.12.2007, 11:20.41 | |
RE: Ferguson 8800jen doplnim musis mit soft jak pise kolega ,ty mas original (bez toho F) a tam to nejde |
![]() jofan |
| 18.12.2007, 11:24.10 | |
RE: Ferguson 8800ech sem to spatne precet s tim F,jinak dobra rada u tohoto pristroje je dalkovacka takova nepovedena ,pokud u mne zadavam 1234 tak proste nekdy to nejde pač jsem nejakou cislici nevymack ,coz je u tohoto dalkace pekne na H...o,musim vic zatlacit |
![]() jofan |