Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 09:22.00

Pls-jedou Taqully?

Pls jedou taqully-jestli ano ,jsou nové klíče
Předem díkec.
uživatel
keson
18.12.2007, 09:23.06

RE: Pls-jedou Taqully?

:ogre:
uživatel
poky1
18.12.2007, 09:30.42

RE: Pls-jedou Taqully?

nejedou, přešli na nagra 3
uživatel
filas1
18.12.2007, 09:36.24

to keson

bez urážky, ale kdybys použil Vyhledávání na tomhle fóru, tak najdeš odpověď ihned.... :dead:
uživatel
kacenkin