Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 09:51.25

redakcia a ss2Digi

Prosím redakciu aby si všímala akože príspevky od ss2Digi.Ničím neprispieva,len uráža slovákov.Bolo by vhodné ho dať na Black List. Je to už nechutné. Pritom iné príspevky ,omnoho detinské, nie od slovákov si nevšíma. Vopred ďakujem.
uživatel
Milan C
18.12.2007, 09:54.28

Milan C

Plne suhlasim!
uživatel
mako45
18.12.2007, 09:56.32

redakcia a ss2Digi

Super. R^ R^ R^ R^ R^ OK
uživatel
pali 214
18.12.2007, 10:03.54

redakcia a ss2Digi

Vyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu nebo poškozují dobré jméno serveru??????
uživatel
pali 214
18.12.2007, 10:08.14

RE: redakcia a ss2Digi

Banány rozdány. Další várka dorazí odpoledne.
uživatel
redakce