| 18.12.2007, 09:51.25 | |
redakcia a ss2DigiProsím redakciu aby si všímala akože príspevky od ss2Digi.Ničím neprispieva,len uráža slovákov.Bolo by vhodné ho dať na Black List. Je to už nechutné. Pritom iné príspevky ,omnoho detinské, nie od slovákov si nevšíma. Vopred ďakujem. |
![]() Milan C |
| 18.12.2007, 09:54.28 | |
Milan CPlne suhlasim! |
![]() mako45 |
| 18.12.2007, 09:56.32 | |
redakcia a ss2DigiSuper. R^ R^ R^ R^ R^ OK |
![]() pali 214 |
| 18.12.2007, 10:03.54 | |
redakcia a ss2DigiVyhrazujeme si právo smazat témata i reakce, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, skrytou reklamu na firmu, web, službu, témata netýkající se satelitního, kabelového či terestrického příjmu nebo poškozují dobré jméno serveru?????? |
![]() pali 214 |
| 18.12.2007, 10:08.14 | |
RE: redakcia a ss2DigiBanány rozdány. Další várka dorazí odpoledne. |
![]() redakce |