| 18.12.2007, 10:02.05 | |
Sport Klub-HungaryPůjde mi Sport Klub v UPC Direct u nás? |
![]() kevin |
| 18.12.2007, 10:02.49 | |
RE: Sport Klub-Hungaryne Rv |
![]() Jupi |
| 18.12.2007, 10:36.38 | |
RE:Sport klub-HungaryNo já ho mám,ale asi jde jenom v rozšířené nabídce+. |
![]() hobo |
| 18.12.2007, 10:45.06 | |
RE: Sport Klub-HungaryPánové,nezaměňujte Sportklub Hungary se Sport1 nebo Sport2 Hungary.Sportklub Hu na Amosu,Antena Hungaria,ID 0501,nagravision1 |
![]() viliam |
| 18.12.2007, 10:45.46 | |
RE: Sport Klub-HungaryPokud si zajistíš něco lepšího než sat. přístroj od UPC tak to jde!!!! |
![]() klokan49 |
| 18.12.2007, 10:52.39 | |
viliam:11671H tam je v UPC Direct Sport klub Hungary. |
![]() hobo |
| 18.12.2007, 11:02.22 | |
Myslím Sport Klub.Dohrál jsem si Sport Klub do Philipse 6010,ale mám ho zakodovaný. Asi kvůli tomu, že nemám balíček Plus? |
![]() kevin |
| 18.12.2007, 11:15.25 | |
RE: Sport Klub-HungaryKevine, na Tebou uvedeném P 6010 nechytíš Sport Klub Hun. pořiď si PremiumX a uvidíš co dovede. |
![]() klokan49 |
| 18.12.2007, 11:19.13 | |
kevin:Je to asi tak.Je potřeba balíček plus.Mám to na obyčejném Kaon 570 CX. |
![]() hobo |
| 18.12.2007, 11:49.58 | |
RE: Sport Klub-HungaryPôjde ti ale budeš si musieť objednať balík PLUS (AXN, Viasat History, Explorer atď.) Keď budeš mať objednaný balík PLUS na SR alebo v ČR tak ti pôjde aj Sportklub HU.Mám Humax 5500+ a ide mi ale až keď som si objedna balík PLUS za 55,-SK mesačne. |
![]() Paterliny |
| 18.12.2007, 12:08.26 | |
RE: Sport Klub-HungaryPánové, nepotřebujete k tomu žádné balíčky na PX otevřu s kartou UPC Rodina vše do dává UPC na SK a HU. Doplňuji balíček si taky platím včetně HBO a Cinemy a to mám i v HU. |
![]() klokan49 |