Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 14:05.00

stelth key freaker 1.3

dobry den. mam diablo a cas3.nahral jsem 2.32 a stealth freaker 1.3.chci se zeptat jestli mi nekdo nemuze poradit presny navod jak zadavat klice do diabla.sice jsem precetl nektere clanky ale nejsem s toho moc moudrej.jestli mi nekdo chce poradit tak prosim na muj mail.vanspeed zavinac seznam tecka cz. neni problem po kontaktu mailem zavolat na pevnou linku. dekuji za ochotu.jirka jablonec
uživatel
vanspeed
10.01.2008, 15:14.06

Re: stealth key

hele něco ti pošlu tak si to otevři
uživatel
sono