Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 14:22.14

Digi hbo

prosim o radu u Digi na hbo mi nejde česky zvuk
uživatel
stanik
10.01.2008, 14:30.04

RE: Digi hbo

IDE OKREM HBO CE TITULK.. R^
uživatel
maros21
10.01.2008, 14:31.21

RE: Digi hbo

Skús v nastaveniach AUDIO.Do budúcna napíš aj o aký príjmač sa jedná lebo niesme jasnovidci. caoo
uživatel
Patko
10.01.2008, 14:36.07

patko

to jem zkoušel mam homecast s emu
uživatel
stanik
10.01.2008, 15:18.27

RE: Digi hbo

Na príjímačoch ktoré mám ja, modré tlačidlo "AUDIO" a vybrať zvukovú stopu potom "OK".
ak sa nedá, skúsiť zmenu "APIDu"
uživatel
sekop
10.01.2008, 19:35.23

RE: Digi hbo

Jestli máš Digi v emu, tak je tam těch hbo víc a u všech čeština neni. Musíš si najít hbo ce a tam ti půjde i čeština.
uživatel
manitou