| 10.01.2008, 14:22.14 | |
Digi hboprosim o radu u Digi na hbo mi nejde česky zvuk |
![]() stanik |
| 10.01.2008, 14:30.04 | |
RE: Digi hboIDE OKREM HBO CE TITULK.. R^ |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 14:31.21 | |
RE: Digi hboSkús v nastaveniach AUDIO.Do budúcna napíš aj o aký príjmač sa jedná lebo niesme jasnovidci. caoo |
![]() Patko |
| 10.01.2008, 14:36.07 | |
patkoto jem zkoušel mam homecast s emu |
![]() stanik |
| 10.01.2008, 15:18.27 | |
RE: Digi hboNa príjímačoch ktoré mám ja, modré tlačidlo "AUDIO" a vybrať zvukovú stopu potom "OK".ak sa nedá, skúsiť zmenu "APIDu" |
![]() sekop |
| 10.01.2008, 19:35.23 | |
RE: Digi hboJestli máš Digi v emu, tak je tam těch hbo víc a u všech čeština neni. Musíš si najít hbo ce a tam ti půjde i čeština. |
![]() manitou |