Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 15:29.53

premiére

Díky Premiéra opět funguje
uživatel
mirasat1
10.01.2008, 15:34.31

RE: premiére

Co jsi zač???? :fuming: Tvoje sdělení má opravdu veliký přínos pro všechny. ;P
uživatel
poky1
10.01.2008, 15:57.53

pro odborníka

Premiere jede 3 min. potom 3 min.tma a zase jede. Je potřeba ještě nějaké kliče. Děj se dá domyslet, ale je to otrava. Dik!!
uživatel
vkohler