| 10.01.2008, 15:29.53 | |
premiéreDíky Premiéra opět funguje |
![]() mirasat1 |
| 10.01.2008, 15:34.31 | |
RE: premiéreCo jsi zač???? :fuming: Tvoje sdělení má opravdu veliký přínos pro všechny. ;P |
![]() poky1 |
| 10.01.2008, 15:57.53 | |
pro odborníkaPremiere jede 3 min. potom 3 min.tma a zase jede. Je potřeba ještě nějaké kliče. Děj se dá domyslet, ale je to otrava. Dik!! |
![]() vkohler |