Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 15:23.54

redion crci400

CAU ako to je s Digi tv a redion crci400?zavadzaci pror.je:1.02 verzia softveru:0F20V1060 a HW S500C?toto nejde da sa to urobit?
uživatel
ttl1
10.01.2008, 16:20.38

RE: redion crci400

chod si na dispool.ic.cz tam sa zaregistruj a stiahni si soft z 1.10.2007 dopln kluce a Digi pofrci.
uživatel
nerew