| 10.01.2008, 15:23.54 | |
redion crci400CAU ako to je s Digi tv a redion crci400?zavadzaci pror.je:1.02 verzia softveru:0F20V1060 a HW S500C?toto nejde da sa to urobit? |
![]() ttl1 |
| 10.01.2008, 16:20.38 | |
RE: redion crci400chod si na dispool.ic.cz tam sa zaregistruj a stiahni si soft z 1.10.2007 dopln kluce a Digi pofrci. |
![]() nerew |