Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 16:14.30

Golden interstar 8300 CI a CW modul

Jaký CW modul by jste mě doporučili pro bezproblémové používání t-t karty na přijímači Golden interstar 8300CI?

Předem děkuji za odpověď
uživatel
marf1
10.01.2008, 18:56.57

Modul

Používám modul Zeta cam,přeprogramovaný a jde v pohodě.
uživatel
tomek
11.01.2008, 09:18.45

RE: Golden interstar 8300 CI a CW modul

Používám TWIN CRYPTOWORKS a pracuje naprosto 100%
uživatel
JarSat
12.01.2008, 06:20.31

RE: Golden interstar 8300 CI a CW modul

Používám Diablo, T-Rex a Dragon, docela fungují ;)
uživatel
dedo