| 10.01.2008, 19:23.30 | |
Markiza 16:9dnes od 20:00 v seriali Poistovna stastia -POKUSNE |
![]() Ylva |
| 10.01.2008, 19:25.35 | |
RE: Markiza 16:9KONEČNE!!!...Fakt nechápem...veď už sa v 99%-ách predávajú TV prijímače s takýmto formátom... |
![]() MarianS |
| 10.01.2008, 20:18.09 | |
RE: Markiza 16:9Gratulujem . Konečne v 16:9. Už sú lepší ako ukrajinské televízie. R^ |
![]() thermogas |
| 10.01.2008, 20:35.09 | |
RE: Markiza 16:9v leterboxu mají zmrsknuté logo a kolečko. |
![]() blik |
| 10.01.2008, 20:47.14 | |
RE: Markiza 16:9Humax 2000 to isté Rv |
![]() thermogas |
| 14.01.2008, 17:51.47 | |
RE: Markiza 16:9Ted jsem prepnu a opravdu tam sel porad wide, zajimave. |
![]() flukes |