Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 19:23.30

Markiza 16:9

dnes od 20:00 v seriali Poistovna stastia -POKUSNE
uživatel
Ylva
10.01.2008, 19:25.35

RE: Markiza 16:9

KONEČNE!!!...Fakt nechápem...veď už sa v 99%-ách predávajú TV prijímače s takýmto formátom...
uživatel
MarianS
10.01.2008, 20:18.09

RE: Markiza 16:9

Gratulujem . Konečne v 16:9. Už sú lepší ako ukrajinské televízie. R^
uživatel
thermogas
10.01.2008, 20:35.09

RE: Markiza 16:9

v leterboxu mají zmrsknuté logo a kolečko.
uživatel
blik
10.01.2008, 20:47.14

RE: Markiza 16:9

Humax 2000 to isté Rv
uživatel
thermogas
14.01.2008, 17:51.47

RE: Markiza 16:9

Ted jsem prepnu a opravdu tam sel porad wide, zajimave.
uživatel
flukes