| 10.01.2008, 19:30.24 | |
MASCOM MC 1110Cr-CInevíte někdo jestli se dají nějak zadat kody do Mascoma? |
![]() JIRKA313 |
| 10.01.2008, 19:32.49 | |
RE: MASCOM MC 1110Cr-CINelze. Jedině si pořidit nějaký modul. |
![]() Casio |
| 10.01.2008, 20:41.12 | |
MASCOM MC 1110Cr-CIMám tento přístroj na chalupě a chodí jak hodiny ,s použitím diabla ve slotu koukám na vše jak u přístroje s EMU a jde teď vše v AU. |
![]() hery |