Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 19:30.24

MASCOM MC 1110Cr-CI

nevíte někdo jestli se dají nějak zadat kody do Mascoma?
uživatel
JIRKA313
10.01.2008, 19:32.49

RE: MASCOM MC 1110Cr-CI

Nelze. Jedině si pořidit nějaký modul.
uživatel
Casio
10.01.2008, 20:41.12

MASCOM MC 1110Cr-CI

Mám tento přístroj na chalupě a chodí jak hodiny ,s použitím diabla ve slotu koukám na vše jak u přístroje s EMU a jde teď vše v AU.
uživatel
hery